live

Ренат Кузьмін: "Слуги народу" проголосували за легалізацію грального бізнесу. Нічого святого

ZIK

Ренат Кузьмін. 

загрузка...
загрузка...

Україна є країною, яку міжнародні аферисти в змові з українськими олігархами "віджали" у народу

"Слуги народу" проголосували за легалізацію грального бізнесу. Напередодні проголосували за легалізацію торгівлі людськими органами. На черзі легалізація проституції, дитячого порно, торгівлі зброєю і наркотиками. Нічого святого.

Про це написав у своєму Фейсбуці народний депутат від фракції "Опозиційна платформа – За життя" Ренат Кузьмін.

За його словами, на жаль, Україна є країною, яку міжнародні аферисти в змові з українськими олігархами "віджали" у народу. Вони це зробили також цинічно, як у лихі 90-ті бандити захоплювали високоприбуткові і перспективні підприємства.

Ренат Кузьмін підкреслив, що Україна захоплена з метою її остаточного розграбування, а, значить, нічого хорошого країну не чекає.

Новини за темою: Ренат Кузьмін: ВАКС зобов'язав НАБУ розслідувати захоплення влади в Україні представниками Обами і Порошенком

"Шахраї і аферисти її "поматросять і кинуть", залишивши після себе спустошену територію, яка, до того часу вже буде належати новим господарям після її багаторазового фіктивного перепродажу", – написав він.

Опозиційний політик також додав, що ще на черзі закон про медіа, яким "Слуги народу" заборонять говорити про це вголос. А там і до злочинів в думках недалеко…

Раніше, народний депутат від фракції "Опозиційна платформа - За життя" Ренат Кузьмін під час засідання комітету по свободі слова заявив, що влада хоче "протягнути" закон про регулювання ЗМІ, щоб заборонити журналістам і громадськості викривати корупційні схеми.  

Loading...
Loading...
Loading...