Рабінович: Мене цікавлять шалені зарплати і божевільні премії - за що?

Народний депутат Вадим Рабінович "Опозиційна платформа - За життя"

Голова "Укрпошти" отримує вдвічі більше за Трампа, за що? За розвалену "Укрпошту"? - обурився нардеп

Мене цікавлять шалені зарплати і божевільні премії - за що? Про це заявив співголова партії "Опозиційна платформа – За життя" Вадим Рабінович, коментуючи зарплати чиновників під час спілкування з журналістами в кулуарах Верховної Ради. Трансляцію вів телеканал ZIK.

"Мене цікавлять і божевільні премії, божевільні взагалі, і зарплати божевільні. І, ви знаєте, я на хвилинку хочу відволіктися, скажіть, а за що виписується премія? Ось я, наприклад, взяв магазин, поставили мене директором, я розвинув його, здав план великий – мені дали премію. А за що премія? Голова "Укрпошти" отримує вдвічі більше за Трампа, за що? За розвалену "Укрпошту"? Голова "Укрзалізниці" тощо. Там Найєм в "Оборонпромі" взагалі півмільйона отримує, за що? За те, що він почухав собі щось там?", – зазначив Рабінович. 

Раніше стало відомо, що топ-чиновники країни отримали в грудні значні премії та надбавки до основних окладів. До прикладу, міністр культури України Володимир Бородянський та його заступники в грудні, в цілому, задекларували заробітної плати на суму 2 мільйони 70 тисяч гривень.

До цього з'ясувалося, що глава "Укрпошти" Ігор Смілянський буде отримувати на місяць майже 2 мільйони.

Тепер в Раді очікують звіту від Кабінету міністрів з цього приводу.

До слова, голова політради партії "Опозиційна платформа – За життя", народний депутат Віктор Медведчук заявив, що депутати не мають ні морального, ні політичного, ні юридичного права сьогодні підвищувати собі зарплату.

Loading...