Призов до армії: У Міноборони заявили, що повістки отримають хлопці від 20 років

фото - з відкритих джерел

На весняний призов у квітні цьогоріч не будуть залучатися юнаки віком 18 та 19 років, за винятком, якщо вони добровільно захочуть служити

Міністр оборони України Андрій Загороднюк заявив, що 18-ти та 19-річні юнаки не підпадатимуть під весняний призов цього року.

Про це він написав у своєму Facebook.

"На весняний призов у квітні цього року ми не будемо залучати 18-ти та 19-ти річних юнаків до строкової служби, за виключенням тих випадків, коли вони добровільно виявлять бажання піти на службу в ЗСУ. Вік призову з 18 років чітко прописаний у Законі і він ніколи не змінювався. І, власне, Указ президента підписаний в межах існуючого закону", – зазначив Загороднюк.

Новини за темою: Нові умови призову на строкову службу: Хто піде в армію у 2020 році

Міністр оборони також додав, що: "Ми розуміємо і враховуємо бажання молодих українців мати можливість пройти службу в такому віці, аби вже у 20 років планувати подальший життєвий шлях. Підтвердженням цьому є звернення, які ми отримуємо. Відзначу, що під час весняного призову у квітні повістки отримають молоді люди від 20 років. Отже, ніхто примусово до 20 років залучатися до строкової служби не буде".

Щодо реформи призову, глава Міноборони написав: "Щодо реформи призову, про яку неодноразово заявляв – питання опрацьовується і над розробкою концепції реформи ведеться активна робота, яка потребує часу та змін в законодавстві. Ми обов’язково залучимо громадськість до обговорення та зробимо цей процес максимально відкритим".

Нагадаємо, Президент України Володимир Зеленський підписав указ про звільнення в запас військовослужбовців строкової служби та строки проведення чергових призовів.

Loading...