Принц Гаррі вперше після Megxit взяв участь у публічному заході

Принц Гаррі і його дружина герцогиня Сассекська Меган. Фото: Getty Images/Global Images Ukraine

Він провів жеребкування на Кубок світу з регбі

Принц Гаррі відвідав перший публічний захід після заяви про те, що вони з дружиною Меган Маркл повністю відмовляться від виконання королівських обов'язків.

Про це повідомляє BBC.

Так, герцог зустрівся з гравцями з 21 країни, які беруть участь в змаганнях серед чоловіків, жінок і спортсменів з обмеженими можливостями.

Крім цього, він провів жеребкування на Кубок світу з регбі.

Також принц Гаррі у неформальній атмосфері саду королівської резиденції поспілкувався з членами Ліги і спостерігав, як молодь грає на полі, створеному на задньому дворі Букінгемського палацу.

"Я не тільки продовжую бачити, як спорт дійсно змінює життя, але і рятує його", - сказав Гаррі.

Новини за темою: Принцу Гаррі та його дружині пообіцяли перехідний період перед складанням королівських обов'язків

Відомо, що Меган Маркл і їхній син Арчі зараз перебувають в Канаді, а принц Гаррі поки залишатиметься у Британії для участі у заходах.

Герцога Сассекського було оголошено покровителем футбольної ліги регбі в грудні 2016 року, змінивши королеву, яка раніше виконувала цю роль протягом 64 років.

Нагадаємо, раніше принц Гаррі та Меган Маркл оголосили, що планують відійти від своїх ролей старших членів британської королівської сім'ї.

До того ж повідомлялося, що вони святкували Різдво не в Сандрінґемі, як належить, згідно з традиціями, а далеко від королівської сім'ї.

Згодом королева Британії призначила екстрений саміт щодо майбутнього Гаррі та Меган.

Відомо, що Єлизавета ІІ погодилася на "перехідний період", під час якого герцог і герцогиня Сассекські проведуть час у Канаді та Великобританії.

Loading...