live

Прослушка Гончарука: Організатори переплутали голос заступниці Богдана з голосом соратниці Маркарової

На записі немає голосу Юлії Ковалів

УНІАН Заступника керівника Офісу президента Юлія Ковалів
загрузка...
загрузка...

ЗМІ підтвердили слова заступника керівника Офісу президента Андрія Богдана Юлії Ковалів, про те, що на скандальному записі розмови нібито прем'єр-міністра України Олексія Гончарука не звучить її голос. Про це повідомила журналістка Софія Кошкіна у Telegram.

За її словами, голос належить головному фахівцю з економіки в Міністерстві фінансів України Олександрі Бетлій.

"Ну і зовсім по дрібниці. Голос не Юлі Ковалів. З тієї простої причини, що її там не було. Перевірити - елементарно. Це Олександра Бетлій, соратниця Маркарової", - написала Кошкіна.

Telegram Допис журналістки Соні Кошкіної

Нагадаємо, 15 січня на YouTube-каналі "Як обдурити президента" був опублікований аудіозапис з нібито розмовою Гончарука із заступником голови Національного банку України Катериною Рожкової і міністром фінансів Оксаною Маркаровой про курс долара і економічні питання перед зустріччю з президентом Володимиром Зеленським.

Перша частина аудіо вже наробила багато шуму. Зокрема, чоловік з голосом, схожим на голос Гончарука, каже неоднозначні слова на адресу Володимира Зеленського. А саме, що у президента "примітивне розуміння економічних процесів".

Кабмін навіть змушений був випустити офіційну заяву, в якій повідомив, що інформація про відставку Гончарука, чутки про яку з'явилися після публікації аудіо, не відповідає дійсності.

Згодом з'явилася друга частина прослушки наради у прем'єр-міністра України Олексія Гончарука, де він каже, що у них "планів немає", владу звинуватять в тому, що вона "ухандохала економіку". Згадуються також довгоочікувані зимові премії, які керівництво країни якраз отримало.

У "Слузі народу" сказали, що злита в Інтернет "розмова Гончарука" склеєна.

Своєю чергою у пресслужбі Кабміну заявили, що інформації про справжність запису у них немає, заяви про відставку прем'єр не писав.

Сам Гончарук сьогодні зробив заяву, акцентувавши на тому, що і в уряду, і в президента є недоброзичливці.

Loading...
Loading...
Loading...