Прорив тепломережі біля Ocean Plaza: Як Кличко ошукує мешканців міста

Левченко Юрій
Левченко Юрій

Український політик

Прорив тепломережі біля ТРЦ в Києві Фото - facebook.com/Y.V.Levchenko

Нещодавній прорив тепломережі біля незаконнно збудованого ТРЦ Ocean Plaza у Києві - ще один приклад того, як столична влада на чолі з мером Віталієм Кличко ошукує жителів міста, з одного боку запевняючи, что Київ стає кращим для життя, а з іншого - розкрадаючи місцевий бюджет.

Про це пише Юрій Левченко на своїй сторінці у Facebook.

Цю фотографію можна назвати "Реконструкція столиці за сприянням київського міського Голови Віталія Кличка".

В ній одній стиснуті всі 5,5 років царювання Кличка і його братії в Києві.

На ній ми бачимо маршрутку-душегубку, які не просто не зникають з київських вулиць, але й плодяться, бо приносять мільярдні готівкові корупційні надходження київській владі. Ми бачимо черговий прорив теплотраси, бо міській владі "цікавіше" розкрадати бюджет, відкривати скляні мостики та "кришувати" друзів-злобудовників, ніж займатися комунікаціями міста. Ми бачимо знищену ділянку дороги, яку нещодавно перекладали, вкрали на цьому кілька мільйонів, а тепер знову перекладуть і вкрадуть. А на тлі ми бачимо незаконно побудований ТРЦ, ще більш незаконну другу чергу якого нещодавно дозволили ще вліпити поруч.

Реальність нашого Києва, який, бідний, просто розвалюється на очах. Адже сьогодні ми маємо вже нові прориви теплотрас. За два дні чотири серйозних прорива - Либідська (Ocean Plaza), Теремки (відео в коментарях), Севастопольська площа, Шулявка! Але як же ж з запевненнями міської влади, що всі випробування проведені, і все готово до сезону? Брехня, маніпуляція, лицемірство, цинізм...

І саме на такій цинічній брехні планують лишитися у владі після 2020 року і царювати ще 5 років. Але страшно подумати, у що перетвориться Київ після 5 додаткових років правління цих покидьків, тому треба зробити все можливе, аби цього не сталося!

P.S. А тим часом у Президента лежить ще з вересня 2019 року подання Кабміну на звільнення Кличка. Здавалося б - стільки приводів вже є це зробити. Ось, люди вже ледь вживу не зварилися в окропі. Але ні, не звільняють і не звільнять, бо ще в жовтні Кличко зі "Слугами" домовився, поділили посади та корупційні потоки, і все у них чудово - "дружба-жвачка". Лише киянам далі тиражують казочку про нібито "боротьбу Кличка проти зекоманди" та "боротьбу зекоманди проти корупціонера Кличка".

Юрій Левченко

Редакція не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють у блогах на сторінках ZIK.UA

*Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Loading...