live

Офіс генпрокурора почав розслідування погроз двом народним депутатам

facebook.com
загрузка...
загрузка...

Відповідні заяви були надіслані ще у листопаді минулого року

Київська місцева прокуратура №10 внесла до Єдиного реєстру досудових розслідувань дані за заявами двох народних депутатів щодо погроз можливого готування до посягання на їхнє життя у зв’язку з державною та громадською діяльністю. Про це повідомляє пресслужба Офісу генерального прокурора на сторінці у Facebook.

"Підслідність у цих кримінальних провадженнях визначена за Головним управлінням СБУ у м. Києві та Київській області. Зазначені народні депутати подали заяви до Генеральної прокуратури України ще наприкінці листопада 2019 року", - сказано у повідомленні.

Після реєстрації вони потрапили на розгляд до начальника управління нагляду за додержанням законів Національною поліцією України.

Він, у свою чергу, направив ці заяви до вже колишнього заступника прокурора міста Києва. Проте вони не були розглянуті належним чином.

Нагадаємо, 2 січня 2020 року в Україні припинила функціонувати Генеральна прокуратура. У новому відомстві працюватимуть 1500 співробітників замість 2500 працівників Генпрокуратури. Усі вони мали пройти переатестацію.

Як повідомлялося раніше, 23 вересня президент Володимир Зеленський підписав закон щодо реформи прокуратури, прийнятий Верховною Радою 19 вересня.

Новий закон передбачає створення Офісу генпрокурора та ліквідацію Генпрокуратури й військових прокуратур.

Loading...
Loading...
Loading...