live

Офіс президента повинен знайти мужність і відправити прем'єра Гончарука у відставку, – Рабінович

Вадим Рабінович

"Вони сміються над тими людьми, які привели їх до влади, вони сміються над президентом, вони сміються над народом України"

Офіс президента і депутати Верховної Ради повинні знайти мужність і відправити прем'єр-міністра Олексія Гончарука у відставку.

Про це в кулуарах парламенту зазначив народний депутат України, співголова партії "Опозиційна платформа – За життя" Вадим Рабінович. Трансляцію вів телеканал ZIK.

"Ми з вами слухали плівки цього прем'єр-міністра, людини, схожої на прем'єр-міністра, напевно, з них можна все-таки вивести, чому вони за це голосують. Він сказав, що він нічого не тямить в економіці, вони взагалі не знають, що робити, вони сміються над тими людьми, які привели їх до влади, вони сміються над президентом, вони сміються над народом України. І ось під сміх цей, під все це вони продають нас, продають країну, продають землю зараз, ось цей прем'єр-міністр, під керівництвом його зараз ми будемо ще і землю продавати! І все це для того, щоб потім ще в кінці прийняти ігрове. Ну, люди, залишається тільки фіксувати і дивитися. Ми нічого зробити не можемо. Це повністю, так би мовити, монолітна єдність у бажанні зруйнувати, вбити і знищити. Що я думаю треба тепер зробити? Сьогодні, я думаю, що треба знайти мужність адміністрації президента і депутатів ВР відправити у відставку прем'єр-міністра, викликати його сюди, хай він дасть звіт по ось цьому "беканню", яке вони "бекали" на своїх плівках. Або нехай він скаже, що "це не мої плівки", – сказав Рабінович.

"Треба викликати Службу безпеки, яка повинна відповісти, яким чином в могутній європейській країні кожна людина може прослуховувати кабінет прем'єр-міністра, чим вони взагалі тоді займаються, яка система захисту нашої державності взагалі і наших таємниць, якщо вони кожен таке можуть писати. Що відбувається в цьому борделі? Що? Зрозуміло, що вони хочуть легалізувати проституцію, щоб вже правильно назвати це все. Але це бордель, де гральний бізнес дозволений, землю продають, прем'єр-міністр посилає всю країну, ну що це таке?", – наголосив депутат.

Нагадаємо, 15 січня у мережі опублікували запис наради у прем'єр-міністра Олексія Гончарука щодо ситуації із курсом гривні, де він нібито висловив неоднозначні думки щодо президента Володимира Зеленського.

На записі "прем'єр" стверджує, що гіпотетично потрібно пояснити Зеленському, що гривня зміцнюється, оскільки її сильно розхитували перед виборами. А тепер люди побачили, що боятися нема чого, тому що "сильний президент". "У нього немає в голові цього. Треба показувати і треба, щоб виглядало дуже реалістично, будемо говорити", - сказав "прем'єр".

Своєю чергою у пресслужбі Кабміну заявили, що інформації про справжність запису у них немає, заяви про відставку прем'єр не писав.

Сам Гончарук сьогодні зробив заяву, акцентувавши на тому, що і в уряду, і в президента є недоброзичливці.Loading...
Loading...
Loading...