live

Нове розведення сил на Донбасі: У Мінську представили 9 можливих ділянок

Фото з відкритих джерел
загрузка...
загрузка...

Із запропонованих варіантів і будуть визначені три ділянки

В Мінську на засіданні підгрупи з безпеки тристоронньої контактної групи (ТКГ) розглядаються 9 можливих ділянок, в яких може бути проведено розведення сил на Донбасі.

Про це повідомляє "Інтерфакс-Росія" з посиланням на МЗС самопроголошеної Донецької народної республіки (ДНР).

Зазначається що представлено по три пропозиції від Києва і самопроголошених республік Донбасу (разом дев'ять) про локаціях, в яких може бути проведено розведення сил і засобів.

Із запропонованих варіантів і будуть визначені три ділянки.

"Українська сторона нарешті представила свої пропозиції щодо нових ділянок, і учасники переговорів змогли зіставити свої пропозиції і розпочати опрацювання", - йдеться в заяві "МЗС ДНР".

У зв'язку з цим в "ДНР" наголосили, що Спеціальна моніторингова місія (СММ) ОБСЄ досі не оприлюднила статус виконання плану по демонтажу фортифікаційних споруд на перших трьох пілотних ділянках.

Нагадаємо, наприкінці жовтня на Донбасі почалося перше розведення сил і засобів з обох сторін. Так, 1 листопада завершився етап розведення сил і засобів з обох сторін (дзеркально) на ділянці №2 у районі населеного пункту Золоте-4 Луганської області.

15 січня Президент України Володимир Зеленський провів телефонну розмову з Федеральним канцлером Німеччини Ангелою МеркельВолодимир.

Зеленський повідомив, що українська сторона вже визначила перелік трьох додаткових ділянок розведення сил і засобів.

За словами Глави держави, на консультаціях Тристоронньої контактної групи в Мінську українська сторона активно працюватиме над просуванням додаткових заходів для повного та всеосяжного припинення вогню.

Loading...
Loading...
Loading...