live

Мають абстрактне уявлення на рівні першого курсу інституту: Дубінський розкритикував Гончарука та головних фінансистів України

з відкритих джерел Народний депутат від "Слуги народу" Олександр Дубінський
загрузка...
загрузка...

Він вважає, що всі ці особи мають абстрактне уявлення на рівні першого курсу інституту про те, як виконувати свої обов'язки

Народний депутат від "Слуги народу" Олександр Дубінський заявив, що усі ключові фігури у фінансовій системі України не мають уявлення про те, як керувати нею.

Про це він сказав під час спілкування з журналістами у кулуарах Верховної Ради, яке транслював телеканал ZIK.

Так, нардеп стверджує, що після прослуховування трьох частин плівок зробив висновок: вищезгадані особи мають уявлення про економіку на рівні першого курсу інституту.

Новини за темою: "Слуга народу" не обговорювала відставку Гончарука, - Корнієнко

"Я переслухав всі три частини, які опубліковані наразі, цих плівок. Я вам можу сказати, що ані Гончарук, ані Милованов, ані Рожкова, ані Смолій не виглядають людьми, які можуть чимось керувати. Абстрактне уявлення на рівні першого курсу інституту про італійську вермішель, яку ми будемо продавати, аби заробляти гроші. Це, мені здається, все, що треба розуміти про якісь і здібності українського уряду, і НБУ", - додав він.

Також він назвав їх "профанами" і заявив, що все це призвело до економічної руїни, яку бачать громадяни.

"Є більш чітке пояснення проблем, з якими ми зараз стикаємось як громадяни, і економічною руїною, яку ми зараз маємо. Тому що люди, які керують економікою, курсом і намагаються керувати інфляцією, вони абсолютні профани, якщо не сказати гірше", - запевнив Дубінський.

Водночас він зазначив, що наслідки цієї ситуації для економіки України є серйозними, адже українці почнуть розуміти, які розумові здібності мають топ-чиновники і що посадовці найвищої ланки не розуміють, що робити далі.

Новини за темою: Скандальний запис з наради Гончарука: УДО спростовує причетність до "зливу" аудіо

"Наслідки дуже серйозні, тому що, по-перше, відбувається розуміння в суспільстві, якими за розумовими якостями люди є чиновниками найвищої ланки країни. Розуміння абсолютно побутове без серйозного відчуття наслідків, що відбувається в країні, і нерозуміння. І головна проблема в тому, що вони не розуміють, що робити далі", - підкреслив нардеп.

Крім цього, Дубінський звинуватив Гончарука, Рожкову і інших людей, причетних до фінансової системи, у тому, що вони "будують слайди" замість того, щоб будувати стратегію подолання кризи в економіці.

"Вони замість того, щоб будувати стратегію подолання кризових явищ в економіці, будують слайди для того, що перед нами з вами звітувати, що це не руїна, а це все добре. І сидять і видумують, як ці слайди так намалювати, щоб запевнити нас, що у нас не проблеми, що наш корабель не тоне, що все добре", - резюмував він.

Новини за темою: Прослушка Гончарука: Організатори переплутали голос заступниці Богдана з голосом соратниці Маркарової

Нагадаємо, 15 січня на YouTube-каналі "Як обдурити президента" був опублікований аудіозапис з нібито розмовою Гончарука із заступником голови Національного банку України Катериною Рожковою і міністром фінансів Оксаною Маркаровою про курс долара і економічні питання перед зустріччю з президентом Володимиром Зеленським.

Перша частина аудіо вже наробила багато галасу. Зокрема, чоловік з голосом, схожим на голос Гончарука, каже неоднозначні слова на адресу Володимира Зеленського. А саме, що у президента "примітивне розуміння економічних процесів".

Кабмін навіть змушений був випустити офіційну заяву, в якій повідомив, що інформація про відставку Гончарука, чутки про яку з'явилися після публікації аудіо, не відповідає дійсності.

Згодом з'явилася друга частина прослушки наради у прем'єр-міністра України Олексія Гончарука, де він каже, що у них "планів немає", владу звинуватять в тому, що вона "ухандохала економіку". Згадуються також довгоочікувані зимові премії, які керівництво країни якраз отримало.

У "Слузі народу" сказали, що злита в Інтернет "розмова Гончарука" склеєна.

Своєю чергою у пресслужбі Кабміну заявили: інформації про справжність запису у них немає, заяви про відставку прем'єр не писав.

Сам Гончарук сьогодні зробив заяву, акцентувавши на тому, що і в уряду, і в президента є недоброзичливці.

Loading...
Loading...
Loading...