Наталія Королевська: У новому законі про працю для українців готують "панщину"

Наталія Королевська

"Людину залишають сам-на-сам із роботодавцем"

Відповідно до законопроєкту про працю, працівників залишать сам-на-сам із роботодавцями.

Про це під час брифінгу у кулуарах Верховної Ради України, який транслював телеканал ZIK, заявила народна депутатка України (фракція "Опозиційна платформа – За життя") Наталія Королевська.

Народна депутатка прокоментувала новації законопроєкту про працю. Вона зауважила, що, відповідно до проєкту закону, всі умови будуть прописані у договорі між роботодавцем та працівником.

"Можна запроваджувати 6-денний робочий тиждень, можна збільшувати графік роботи людини і за це платити додатково тільки 20%... Тобто людину залишають сам-на-сам із роботодавцем", – заявила Наталія Королевська та резюмувала, що таким чином, людей перетворять на рабів, бо те, що працівнику запропонують, він буде змушений підписати, бо він не матиме, до кого звернутися за допомогою.

"Це, як така панщина: хочете – працюйте, не хочете – ідіть геть", – заявила народна депутатка.

Наталія Королевська наголосила, що така пропозиція від уряду є неадекватною та непрофесійною, порушує міжнародні профспілкові практики.

Новини за темою: Влада влаштувала атаку на профспілки: Суслов назвав, кому вигідний новий закон про працю

Нагадаємо, Верховна Рада опублікувала текст проєкту закону № 2708 про працю. Ініціатором законопроєкту є Кабінет міністрів України. У новому проєкті, зокрема, прописано додаткові підстави для звільнення.

Loading...