live

"Нафтогаз" сплатить податки з коштів, отриманих від російського "Газпрому", до кінця квітня

hromadske.ua Андрій Коболєв
загрузка...
загрузка...

За словами Коболєва, група "Нафтогаз" залишається найбільшим джерелом доходів державного бюджету

Голова правління НАК "Нафтогаз України" Андрій Коболєв заявив, що у першому кварталі держструктура сплатить податки з 2,9 млрд доларів, які були отримані від російського "Газпрому".

Про це він написав на сторінці у Facebook.

"У минулому році ми відокремили Оператора ГТС і, відповідно, тому у цьому - "Нафтогаз" вже не отримає надходжень від транзиту. Але вже у першому кварталі плануємо сплатити податки з 2,9 млрд дол., які ми отримали на виконання рішення Стокгольмського арбітражу", - запевнив Коболєв.

Новини за темою: Милованов про виплати керівництву "Нафтогазу": У контрактах було допущено велику помилку

Він стверджує, що те, що майже 16% доходів держбюджету є надходженнями з "Нафтогазу" є ризиком і пропонує прискорювати реформи.

"Надходження від "Нафтогазу" – це близько 16% загальних доходів державного бюджету у 2019 році. Є привід для гордості. Але така залежність бюджету від однієї, хай і великої, компанії, містить серйозні ризики. Треба прискорювати реформи, щоб таких великих платників, як "Нафтогаз", Україна мала хоча б п’ять чи шість", - додав він.

Також він зазначив, що у минулому році структура сплатила всього близько 120 млрд гривень податків і дивідендів, а частину з них - достроково.

"У минулому році ми сплатили понад 120 млрд грн податків та дивідендів. При цьому у четвертому кварталі більше 15 млрд грн податків та дивідендів ми сплатили достроково", - підкреслив Коболєв.

Новини за темою: Керівники "Нафтогазу" отримають премію в 700 мільйонів

Нагадаємо, національна акціонерна компанія "Нафтогаз України" та російська газовидобувна і газорозподільна корпорація "Газпром" підписали контракт на транзит газу.

Згодом Андрій Коболєв розповів, які саме моменти при підписанні контракту з російським "Газпромом" його не до кінця влаштовують.

Loading...
Loading...
Loading...