На столі президента мала б вже лежати заява про відставку Гончарука, – Шуфрич

Народний депутат України (фракція «Опозиційної платформи – За життя») Нестор Шуфрич

"У прем'єра нема іншого виходу, ніж як написати добровільно заяву про відставку"

Зміст так званих записів прослуховування прем'єр-міністра України Олексія Гончарука та інших високопосадовців є плювком в обличчя всіх людей, які голосували за Володимира Зеленського. Після цього прем'єр має піти у відставку.

Таку думку під час брифінгу в кулуарах парламенту в ефірі інформаційно-аналітичного проєкту "Чудова четвірка" на телеканалі ZIK висловив народний депутат України, фракція "Опозиційна платформа – За життя" Нестор Шуфрич.

"Це образа, плювок в обличчя людям, які проголосували за Зеленського... Рішення в даному випадку може бути тільки одне – це відставка. За логікою вчора мала б відбутися зустріч Гончарука з президентом України, після якої на столі у президента мала б залишитися добровільна заява про відставку прем'єр-міністра", – зазначив Шуфрич.

За його словами, у прем'єра нема іншого виходу, ніж як написати добровільно заяву про відставку. До того ж, має бути здійснений аналіз всього того, що було сказано на даних записах.

"Все це повинно бути вивчено не тільки на предмет образи президента і неповаги до тих людей, які за нього проголосували, адже це була не критика. Бо коли критикує опозиція, вона навіть собі не дозволяє таких епітетів по відношенню до голови держави. Так, ми жорстко критикуємо президента, пропонуємо варіанти рішення щодо тих питань, які критикуємо, але ображати президента. Ну давайте згадаємо, навіть щодо Порошенка я собі не міг дозволити сказати, що у нього там в "голові туман" або ще щось там. Я не хочу дальше цитувати. Я зараз не буду говорити, як оцінює свої потенційні можливості сам прем'єр-міністр, ну це нехай буде на совісті більшості і в даному випадку президента... Мабуть, прийшов час зійти з цього "олімпу надвисокого рейтингу", спуститися на грішну землю, вийти зі смартфона, подивитись як живуть прості люди, все таки почути опозицію", – наголосив народний обранець.

Нагадаємо, 15 січня у мережі опублікували запис наради у прем'єр-міністра Олексія Гончарука щодо ситуації із курсом гривні, де він нібито висловив неоднозначні думки щодо президента Володимира Зеленського.

На записі "прем'єр" стверджує, що гіпотетично потрібно пояснити Зеленському, що гривня зміцнюється, оскільки її сильно розхитували перед виборами. А тепер люди побачили, що боятися нема чого, тому що "сильний президент". "У нього немає в голові цього. Треба показувати і треба, щоб виглядало дуже реалістично, будемо говорити", - сказав "прем'єр".

Новини за темою: "Туман у голові". Що говорив про Зеленського прем'єр Гончарук. Повний текст скандального запису

Новини за темою: "Соросята ухандохали економіку": З’явилася друга частина прослушки наради у Гончарука

Новини за темою: "Вова" і олів'є. З'явилася третя частина "записів Гончарука" про Зеленського

Своєю чергою у пресслужбі Кабміну заявили, що інформації про справжність запису у них немає, заяви про відставку прем'єр не писав.

Сам Гончарук сьогодні зробив заяву, акцентувавши на тому, що і в уряду, і в президента є недоброзичливці.

Loading...