live

На Рівненщині припинили діяльність підпільного збройного цеху

Цех організували троє місцевих мешканців

У Рівненській області правоохоронці викрили зловмисників, які організували підпільних цех з виготовлення зброї, а також займалися її збутом в різних регіонах країни. Про це повідомляє пресслужба Національної поліції регіону.  

Згідно з повідомленням, правоохоронці отримали інформацію про те, що на території області невідомі займаються збутом зброї. Згодом оперативники і слідчі поліції не лише встановили осіб, причетних до її збуту, а й встановили місце підпільного цеху, де виробляли боєприпаси і травматичну зброю та переробляли її у бойову. 

Як зазначається, чоловіки для цього спеціально обладнали кілька гаражних приміщень. Готову продукцію місцеві мешканці реалізовували в різних регіонах країни через особисті зв'язки, зокрема, і серед кримінальних кіл. 

Під час проведення санкціонованих обшуків за місцем мешкання фігурантів та за місцем знаходження підпільного збройного цеху, правоохоронці вилучили виробниче обладнання, комплектуючі та запчастини до різної зброї, предмети схожі на вибухові пристрої, патрони та зброю. Вилучені матеріали направили для проведення експертизи.

Нагадаємо, нещодавно в Донецькій області прикордонники та Служба безпеки України в одному із занедбаних приміщень в районі лінії розмежування знайшли схованку зброї та боєприпасів.

Loading...