live

На посаду першого заступника ДБР відібрали п'ятеро кандидатів

фото - з відкритих джерел Конкурс на посади у ДБР
загрузка...
загрузка...

Оголошення переможця відбудеться після проходження ними спеціальної перевірки

До участі у конкурсі на посаду першого заступника директора Державного бюро розслідувань допущено 5 кандидатів, а на посади заступників – 6.

Про це заявила голова внутрішньої комісії з проведення відкритого конкурсу Оксана Капліна, інформує пресслужба ДБР.

За її словами, загалом на участь у відборі було подано 14 пакетів документів кандидатів на зайняття посади першого заступника директора ДБР та 24 пакети документів кандидатів на посади заступників директора.

"Члени комісії, перш за все, оцінювали фахові компетенції кандидатів на посади, їх доброчесність. А також, головне – здатність вирішувати найважливіші питання, які постали перед Державним бюро розслідувань в умовах реформування правової системи України та розслідувати ті злочини, які вчинені в державі, і відповідно до статті 216 Кримінального процесуального кодексу належать до підслідності Державного бюро розслідувань", – повідомила Капліна.

Новини за темою: У ДБР закінчили формувати підрозділ з розслідування "справ Майдану"

Новини за темою: Рада вирішила не скасовувати ухвалений закон про зарплати представникам ДБР

Вона додала, що одна посада залишилась вакантною оскільки переможця на неї не було обрано.

Оголошення переможців відбудеться після їх призначення директором ДБР за результатами проходження ними спеціальної перевірки.

Раніше повідомлялося, що Державне бюро розслідувань відкрило кримінальне провадження щодо можливого розголошення даних досудового розслідування колишнім директором ДБР Романом Трубою і начальником пресслужби бюро Максимом Білоусенком.

 

Loading...
Loading...
Loading...