live

Обрання нового нардепа на Харківщині: Стартував виборчий процес

ЦВК. Фото GettyImages/Global Images Ukraine

Сьогодні, 16 січня, розпочинається виборчий процес

У Харківській області розпочинається виборчий процес проміжних виборів народного депутата України в одномандатному виборчому округу №179. Про це повідомляє пресслужба Центральної виборчої комісії.

"Сьогодні, 16 січня, розпочинається виборчий процес проміжних виборів народного депутата України в одномандатному виборчому окрузі №179 (Харківська область), призначених Комісією на неділю, 15 березня 2020 року", - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що за попередніми підрахунками у цих виборах зможуть взяти участь понад 146 тис. виборців на 189 виборчих дільницях.

Нагадаємо, 3 грудня 2019 року народний депутат від партії "Слуга народу" Олексій Кучер заявив про дострокове припинення повноважень у зв'язку із призначенням його головою Харківської обласної державної адміністрації.

У зв'язку з цим Центральна виборча комісія призначила на 15 березня 2020 року проміжні вибори народного депутата в ОВО №179.

На початку січня Центральна виборча комісія затвердила календарний план підготовки та проведення проміжних виборів народного депутата в одномандатному окрузі №179 на Харківщині.Loading...
Loading...
Loading...