live

Мінцифри: Бібліотеки стануть першими хабами проєкту "Дія. Цифрова освіта"

Бібліотека. Фото: ZIK

Платформу обіцяють запустити вже 21 січня 2020 року

Міністерство цифрової трансформації України та Українська бібліотечна асоціація оголосили про початок співпраці.

Про це йдеться у відповідному меморандумі про співпрацю, повідомляється на сайті Мінцифри.

Документ підписали заступниця Міністра цифрової трансформації з питань європейської інтеграції Валерія Іонан та президентка Всеукраїнської громадської організації Українська бібліотечна асоціація Оксана Бруй.

Згідно із Меморандумом, Міністерство цифрової трансформації та Українська бібліотечна асоціація спільно сприятимуть розвитку цифрової грамотності.

Зокрема, близько шість тис. бібліотек по всій країні долучаться до національної кампанії з цифрової грамотності "Будь на часі!" та популяризуватимуть інформацію про проєкт "Дія. Цифрова освіта", мета якого навчити цифровій грамотності 6 млн українців за три роки.

Крім цього, ці бібліотеки стануть першими хабами проєкту "Дія. Цифрова освіта" і нададуть усім охочим доступ до безкоштовного навчання на національній онлайн-платформі з цифрової грамотності.

Платформу обіцяють запустити вже 21 січня 2020 року. Вона буде доступною за посиланням.

Наразі за цим посиланням розміщене перше в історії України дослідження цифрових навичок громадян.

Проєкт "Дія. Цифрова освіта" втілюється за підтримки швейцарсько-української Програми EGAP, що фінансується Швейцарською агенцією з розвитку та співробітництва та реалізується Фондом Східна Європа та Фондом Innovabridge.

Нагадаємо, Мінцифри та МВС запустили бета-версію електронних водійських посвідчень.

Loading...
Loading...
Loading...