live

Гончарук зустрічався з Зеленським - обговорювали виключно премії міністрів

Давид Арахамия/liga.net

Усім міністрам обіцяли зарплату від 2 до 5 тисяч доларів

Голова Кабінету міністрів України Олексій Гончарук провів зустріч з президентом Володимиром Зеленським.

Про це заявив голова фракції "Слуга народу" Давид Арахамія, передає РБК-Україна.

За його словами, прем’єр-міністр зустрічався з Зеленським стосовно питання зарплат міністрів.

"Прем’єр був у президента, я повернувся сам від президента. Мені надали довідку щодо всіх цих зарплат міністрів, і там немає взагалі ніякої зради. Я сам особисто приймав участь у декількох співбесідах, коли тільки наймали міністрів. І всім їм обіцяли ринкову зарплату від 2 до 5 тисяч доларів. Ось така зарплата і є. Більшої немає ні в кого", – заявив Арахамія.

Він зазначив, що на сайті Кабміну відтепер будуть регулярно публікувати зарплати чиновників.

"Тому ці виплати наприкінці року, в них є оклад 14 тисяч гривень, і вони отримували чотири місяці підряд оклад, а потім цими преміями просто добили – десь 3 тисячі доларів. Це неправда, що отримували по 500 тисяч гривень. Пан Дубілет обіцяв на сайті Кабміну оприлюднювати зарплати щомісяця", – додав голова фракції.

Нагадаємо, 15 січня у мережі опублікували запис наради у прем'єр-міністра Олексія Гончарука щодо ситуації із курсом гривні, де він нібито висловив неоднозначні думки щодо президента Володимира Зеленського.

На записі "прем'єр" стверджує, що гіпотетично потрібно пояснити Зеленському, що гривня зміцнюється, оскільки її сильно розхитували перед виборами. А тепер люди побачили, що боятися нема чого, тому що "сильний президент". "У нього немає в голові цього. Треба показувати і треба, щоб виглядало дуже реалістично, будемо говорити", - сказав "прем'єр".

Своєю чергою у пресслужбі Кабміну заявили, що інформації про справжність запису у них немає, заяви про відставку прем'єр не писав.

Сам Гончарук сьогодні зробив заяву, акцентувавши на тому, що і в уряду, і в президента є недоброзичливці.

 Loading...
Loading...
Loading...