Гончарук після скандалу зі злитим в інтернет аудіо заявив, що його не залякати

Прем'єр-міністр Олексій Гончарук

фото - kmu.gov.ua

Хоче ще наполегливіше викорінювати корупцію і перекривати потоки

Прем’єр-міністр Олексій Гончарук заявив, що його не залякати і він буде ще наполегливіше викорінювати корупцію і перекривати потоки.

Про це він написав у своєму Фейсбуці.

Зокрема, Гончарук заявив, що проти команди президента й уряду працюють багато людей, яким хотілось, щоб їм нічого не вдалося.

"Звертаюся до тих, хто бореться проти нас: вам нас не злякати! Ми будемо ще наполегливіше викорінювати корупцію і перекривати потоки", – сказав прем’єр.

Новини за темою: Аудіозапис наради у Гончарука: Ковалів заперечила свою присутність

За його словами, головна ціль роботи його команди – перезавантажити країну, зламати стару систему і побудувати нову, без "схематозів" і договорняків.

Олексій Гончарук додав, що в Україні зміцнився обмінний курс та збільшилися до 7-річного максимуму накопичення міжнародних резервів, які становлять 25 млрд доларів. Приплив прямих іноземних інвестицій в країну зріс до 2,5 мільярдів доларів. Різко знизилась інфляція до 4,1%.

"Якщо це не гарні новини для країни, то я повний "профан" в економіці!" – написав Гончарук.

Новини за темою: "Я в економіці профан". Що стало зрозуміло після прослуховування наради у Гончарука і чи відправлять його у відставку

Нагадаємо, 15 січня на YouTube-каналі "Як обдурити президента" був опублікований аудіозапис з нібито розмовою Гончарука із заступником голови Національного банку України Катериною Рожковою і міністром фінансів Оксаною Маркаровою про курс долара і економічні питання перед зустріччю з президентом Володимиром Зеленським.

Перша частина аудіо вже наробила багато шуму. Зокрема, чоловік з голосом, схожим на голос Гончарука, каже неоднозначні слова на адресу Володимира Зеленського. А саме, що у президента "примітивне розуміння економічних процесів".

Кабмін навіть змушений був випустити офіційну заяву, в якій повідомив, що інформація про відставку Гончарука, чутки про яку з’явилися після публікації аудіо, не відповідає дійсності.

Згодом з’явилася друга частина прослушки наради у прем’єр-міністра України Олексія Гончарука, де він каже, що у них "планів немає", владу звинуватять в тому, що вона "ухандохала економіку".

Згадуються також довгоочікувані зимові премії, які керівництво країни якраз отримало.

У "Слузі народу" сказали, що злита в Інтернет "розмова Гончарука" склеєна.

Loading...