live

Футболісти "Карпат" продовжують відмовлятися від тренувань, під загрозою зриву і закордонний збір

Навчально-тренувальна база ФК "Карпати" у Брюховичах Портал fckarpaty.com

 Керівництво і гравці "Карпат" не знайшли компромісного рішення, тож підготовка "зелено-білих" до весняної частини сезону наразі не розпочалася – під загрозою і тренувальний збір на узбережжі Середземного моря у Туреччині

Гравці львівського футбольного клубу "Карпати" відмовляються брати участь у тренуваннях через борги із зарплати. Також під загрозою зриву і навчально-тренувальний збір команди в Туреччині.

Загальнокомандні тренування карпатівців ні вчора, ні сьогодні, 15-го та 16-січня, заплановані на клубній базі в Брюховичах, не відбулися. Як повідомило джерело IA ZIK в команді, гравці відмовилися приступати до роботи. Причина – тримісячна заборгованість із зарплати. На вчорашній зустрічі із керівництвом клубу футболісти вимагали погасити заборгованість за два місяці, а клуб може закрити борги лише за один місяць.

Сьогодні, 16-го січня, відбулася ще одна зустріч футболістів із керівництвом, однак і на ній не було знайдено компромісного рішення.

Нагадаємо, першу частину зимових зборів "Карпат" клубом заплановано провести у Львові з 15-го до 24-го січня. Та наразі невідомо, коли команда приступить до роботи і чи розпочнуться тренування взагалі.

Під загрозою зриву й тренувальний збір команди Романа Санжара у Туреччині, який попередньо заплановано провести з 25-го січня до 15-го лютого – клуб досі не оплатив проживання і переліт команди.

Також зазначимо, що не всі легіонери повернулися в розташування "Карпат" з відпустки і поки невідомо, чи повернуться взагалі.

Водночас, офіційний сайт ФК "Карпати" опосередковано стверджує, що команда вчора, 15-го січня, зібралася на заміській базі у Брюховичах і повернулася до роботи. Зокрема, напередодні про перші дні підготовки до нового футбольного року в інтерв'ю Інформаційному центру львівського клубу розповів оборонець "зелено-білих", чемпіон світу-2019 у складі збірної України U-20 Олег Веремієнко.

Центральний захисник "зелено-білих левів" Олег Веремієнко Портал fckarpaty.com

"Сьогодні у нас фактично відбулося перше тренування, – розповів Олег. – Незважаючи на січень на календарі, погода доволі тепла. Це чудово сприяло кросу в лісі, який нам підготував тренерський штаб. Я був дуже радий зустрітися з партнерами, за всіма скучив. Усі ми готові до серйозніших навантажень, які на нас чекають вже незабаром. Трохи раніше пройшли медогляд, з фізичними показниками усе гаразд, зайвих кілограмів за час відпустки не набрав (посміхається). До тренувальних зборів можна ставитися по-різному, але всі розуміють, що це фундамент на весь чемпіонат. Маємо добре проявити себе в Туреччині, щоб потім якісно виступити в Прем'єр-лізі. Все в наших руках, тому будемо наполегливо працювати".

 Loading...
Loading...
Loading...