live

Ексглаву Одеської податкової взяли під варту

Фото з відкритих джерел

Призначили заставу в 904 тисячі гривень

Суд заарештував колишню керівницю податкової служби в Одеській області Наталю Чеботарьову на два місяці з альтернативою внесення застави в 904 тисяч гривень.

Про це повідомляє  пресслужба Спеціалізованої антикорупційної прокуратури.

Вищий антикорупційний суд обрав запобіжний захід виконувачці обов’язків начальника Головного управління Державної податкової служби, викритій спільно з виконувачем обов’язків першого заступника начальника Головного управління Державної податкової служби на пропозиції та наданні 25 тис. доларів неправомірної вигоди керівнику структурного підрозділу регіональної прокуратури.

"Так, суд частково задовольнив клопотання прокурорів САП та детективів НАБУ та застосував до підозрюваної запобіжний захід у вигляді тримання під вартою строком до 2 березня 2020 року з альтернативою внесення 904 тис. гривень застави. Крім того, на підозрювану покладено низку процесуальних обов'язків", - йдеться у повідомленні.

У відомстві нагадали, що начальника ГУ ДПС разом зі своїм заступником запропонувала керівнику структурного підрозділу прокуратури цього ж регіону щомісячно надавати неправомірну вигоду у 25 тис. дол. Натомість прокурор мав не перешкоджати протиправній діяльності співробітників ДПС, пов’язаної із отриманням неправомірної вигоди від підприємців, та не притягувати податківців до відповідальності.

Нагадаємо, 14 було відсторонено усе керівництво Державної податкової служби (ДПС) та призначено перевірку.Loading...
Loading...
Loading...