live

Чоловічий спринт сьогодні у Рупольдингу продовжить п'ятий етап Кубка світу з біатлону

Портал biathlon.com.ua Біатлонний стадіон Chiemgau-Arena в німецькому Рупольдингу
загрузка...
загрузка...

П'ятеро "синьо-жовтих" стріляючих лижників на чолі з своїм капітаном на Кубка світу в Рупольдингу бігтимуть спринт

Сьогодні, 16-го січня, на лижних трасах та стрільбищі Chiemgau-Arena в німецькому Рупольдингу п'ятий етап Кубка світу з біатлону сезону-2019/2020 продовжиться чоловічою спринтерською гонкою на 10 км зі стрільбою на двох вогневих рубежах. Загалом у стартовому протоколі сьогоднішніх перегонів 111 біатлоністів.

Як повідомляє офіційний сайт Федерації біатлону України, на сьогоднішню гонку у Рупольдингу головний тренер "синьо-жовтих" стріляючих лижників Юрай Санітка заявив, згідно з квотою за підсумками минулого сезону, таку п'ятірку: Дмитро Підручний (6-й стартовий номер), Артем Прима (25-й), Антон Дудченко (39-й), Сергій Семенов (65-й), Богдан Цимбал (103-й).

Додамо, що гонку, яка розпочнеться о 15:30, на Україні у прямому ефірі транслюватиме канал UA:Перший.

З повним стартовим протоколом сьогоднішнього чоловічого спринту у Рупольдингу можна ознайомитися за цим посиланням.

Портал biathlon.com.ua Капітан українських біатлоністів Дмитро Підручний сьогодні в німецькому Рупольдингу у спринті стартує під шостим номером

Нагадаємо, вчора, 15-го січня, у Рупольдингу відбувся жіночий спринт. Переможницею гонки на 7,5 км з двома вогневими рубежами з чистою стрільбою стала норвежка Тіріл Екхофф. Другий результат показала шведка Ханна Еберг, а третій час у італійки Доротеї Вірер. Кращою серед українських біатлоністок була Юлія Джима, яка фінішувала 29-ю. Віта Семеренко посіла 34-е місце, Олена Підгрушна – 40-е, Валя Семеренко – 58-е, а Дар'я Блашко – 67-е. Загалом на старт вийшли 105 біатлоністок

Додамо, що у програмі п'ятого етапу Кубка світу з біатлону також класичні естафети (17-го і 18-го січня – жіноча та чоловіча відповідно) і гонки переслідування (19-го січня).