live

Чаплига про "плівки Гончарука": Був обман – сам прем'єр підтвердив, що жодної програми не існує

Скріншот ZIK

У такому разі, є що з’ясовувати, каже експерт

Сам прем’єр Олексій Гончарук підтвердив, що жодної програми не існує, тож народні депутати голосували за обман і за бутафорію.

На цьому в ефірі програми "Деталі дня" на телеканалі ZIK під час включення акцентував політичний консультант Михайло Чаплига.

Експерт, коментуючи скандал із "плівками Гончарука", зауважив, що головні наслідки будуть саме для України, а не для очільника уряду.

Михайло Чаплига припустив, що запис, який отримав такий резонанс, зробив хтось із учасників розмови (нагадаємо, крім начебто Олексія Гончарука на записі чутно голоси, схожі на голос міністра фінансів Оксани Маркарової та заступника голови НБУ Катерини Рожкової), та закликав стежити, якою буде подальша доля кожного з присутніх. Водночас, він каже, що запис не змонтовано, а з нього зроблено нарізки "найцікавішого".

Політичний консультант каже, що реакція депутатів на оприлюднені записи є дивною.

"Я знайшов одну правильну реакцію, з якою погоджуюся повністю, реакція однієї з депутаток "Слуги народу", яка сказала: слухайте, тоді виходить, що "Опозиційна платформа – За життя" була права у тому, що казала, що жодної програми дій в уряду немає, за що ми тоді голосуємо? За бутафорію? У такому разі виходить, що зареєстровані проєкти "Опозиційної платформи – За життя" є логічними, тому що мав місце обман. Сам прем’єр підтвердив, що жодної програми не існує, депутати голосували за обман, за бутафорію. У такому разі, є в чому розбиратися", – зауважив Михайло Чаплига.

На його думку, те, чи піде Олексій Гончарук з посади очільника уряду, не має значення, як і у випадку з нардепом від "Слуги народу" Богданом Яременком: "Чим довше він залишається головою Комітету у закордонних справах, тим більше він ганьбить і Україну, і комітет, і ВРУ, і всю владу разом, тому у їхніх інтересах було його поміняти. Тепер так само і з Гончаруком. Це дуже токсично і весь його уряд дуже токсичний".

Нагадаємо, 15 січня на YouTube-каналі "Як обдурити президента" було опубліковано аудіозапис з нібито розмовою Гончарука із заступником голови Національного банку України Катериною Рожковою і міністром фінансів Оксаною Маркаровою про курс долара і економічні питання перед зустріччю з президентом Володимиром Зеленським.

Новини за темою: Плівки Гончарука: "Склеювання окремих фраз" або реальний компромат

Перша частина аудіо вже наробила багато шуму. Зокрема, чоловік з голосом, схожим на голос Гончарука, каже неоднозначні слова на адресу Володимира Зеленського. А саме, що у президента "примітивне розуміння економічних процесів".

Кабмін навіть був змушений випустити офіційну заяву, в якій повідомив, що інформація про відставку Гончарука, чутки про яку з'явилися після публікації аудіо, не відповідає дійсності.

Згодом з'явилася друга частина прослушки наради у прем'єр-міністра України Олексія Гончарука, де він каже, що у них "планів немає", владу звинуватять в тому, що вона "ухандохала економіку". Згадуються також довгоочікувані зимові премії, які керівництво країни якраз отримало.

Сам Гончарук зробив заяву, акцентувавши на тому, що і в уряду, і в президента є недоброзичливці.

Loading...