live

"Багато питань щодо конституційності деяких норм": Арахамія відкликав законопроєкт про зміни до регламенту ВР

Давид Арахамия/liga.net
загрузка...
загрузка...

Він запросив по два представника від кожної фракції та групи ВР для роботи над ним

Голова фракції "Слуга народу" Давид Арахамія заявив, що він відкликав власний законопроєкт про внесення змін у регламент Верховної Ради і буде вдосконалювати його.

Про це він повідомив журналістам у кулуарах ВР, передає Інтерфакс-Україна.

За словами очільника фракції "Слуга народу", деякі моменти у законопроєкті можуть бути розцінені як порушення конституційних прав і саме тому він вирішив відкликати його.

Новини за темою: У "Слузі народу" вважають, що за оприлюдненням записів розмов Гончарука стоїть група Коломойського, - ЗМІ

"Я сьогодні відкликав цю версію регламенту, тому що було багато запитань щодо конституційності деяких норм. Зокрема, обмеження 45 депутатів, коли йдеться про скасування постанови. Це може бути розцінено як порушення конституційних прав", - зазначив Арахамія.

Також він розповів, що для вдосконалення законопроєкту і уникнення звинувачень щодо того, що "монобільшість" змінює регламент під себе, було запрошено по два представники з кожної фракції.

"Ми вирішили взяти по два представника з кожної фракції і доопрацювати законопроєкт, щоб не було звинувачень, що "монобільшість" змінює регламент під себе. Ми хочемо відпрацювати це з іншими фракціями, щоб у нас була узгоджена версія нового закону про регламент, тому що його треба міняти, тому що він реально архаїчний", - додав голова фракції.

Новини за темою: Гончарук зустрічався з Зеленським - обговорювали виключно премії міністрів

27 грудня група народних депутатів із фракції "Слуга народу" зареєструвала законопроєкт №2691, який передбачає внесення змін до регламенту Верховної Ради.

Нагадаємо, нардеп від "Слуги народу" Олександр Корнієнко заявив, що на засіданні фракції народні депутати від "Слуги народу" не обговорювали питання відставки прем'єр-міністра України Олексія Гончарука.

У "Слузі народу" сказали, що злита в Інтернет "розмова Гончарука" склеєна.

Своєю чергою у пресслужбі Кабміну заявили, що інформації про справжність запису у них немає, заяви про відставку прем'єр не писав.

Сам Гончарук сьогодні зробив заяву, акцентувавши на тому, що і в уряду, і в президента є недоброзичливці.

Loading...
Loading...
Loading...