live

Бабак йде з Кабміну Гончарука, – Гончаренко

Альона Бабак. Фото kmu.gov.ua

Серед кандидатів "Слуга народу" Олена Шуляк та голова Івано-Франківської ОДА Денис Шмигаль

Сьогодні до парламенту надійде подання на прем’єр-міністра України Олексія Гончарука щодо звільнення із займаної посади міністра розвитку громад та територій України Альони Бабак.

Про це повідомив у своєму Телеграм-каналі народний депутат від "Європейської солідарності" Олексій Гончаренко.

За його даними, Бабак написала заяву за власним бажанням. Також до парламенту надійде подання прем’єра щодо нової кандидатури на посаду міністра.

Гончаренко має інформацію, що головний кандидат на місце Бабак – депутат від "Слуга народу" Олена Шуляк.

Разом з тим, як повідомляє РБК-Україна з посиланням на своє джерело, кандидатура, яка може замінити Бабак на посаді це – голова Івано-Франківської ОДА Денис Шмигаль.

"Наразі Денис Шмигаль розглядається як один з найбільш вірогідних кандидатів на посаду міністра", – повідомило джерело.

Новини за темою: Відставка чи недовіра Гончаруку: Дубінський розповів, які питання піднімалися на засіданні фракції

Нагадаємо, Бабак працює в уряді Олексія Гончарука з кінця серпня 2019 року, коли був сформований новий Кабінет міністрів за результатами перемоги партії "Слуга народу" на позачергових виборах, представники якої склали так звану монобольшість. Бабак була нардепом 8 скликання від "Самопомочі".

Раніше повідомлялося, що одним з міністрів, які можуть бути відправлені у відставку найближчим часом, може стати Альона Бабак, яка відповідає в уряді за регіональний розвиток і будівництво. Причина - незадовільні результати роботи. 

За чотири місяці на посаді ввірене їй міністерство особливих досягнень не показало і замість того, щоб зосередитися на основних повноваження відомства - децентралізації, Бабак в більшій мірі займалася будівельною сферою.Loading...
Loading...
Loading...