Аудіозапис наради у Гончарука: Ковалів заперечила свою присутність

Юлія Ковалів. Фото: Синиця Олександр/УНІАН

На плівках не мій голос і не мій стиль спілкування,– сказала заступниця голови Офісу Президента Юлія Ковалів

Заступниця голови Офісу Президента Юлія Ковалів заперечила свою присутність на  нараді, начебто таємний запис якої опублікували в мережі 15 січня.

Про це Юлія Ковалів повідомила у Фейсбуці.

"На плівках, які були поширені сьогодні в соціальних мережах, я вказана як один із учасників зустрічі, де обговорювалися економічні питання. Будь-хто, знайомий зі мною, скаже, що на плівках не мій голос і не мій стиль спілкування. А якщо ці переговори справді мали місце, то я не знаю ні коли, ні де вони відбувалися", – повідомила Ковалів.

Нагадаємо, 15 січня на YouTube-каналі "Як обдурити президента" було опубліковано аудіозапис з нібито розмовою Гончарука із заступником голови Національного банку України Катериною Рожковою і міністром фінансів Оксаною Маркаровою про курс долара та економічні питання перед зустріччю з президентом Володимиром Зеленським.

Новини за темою: "Я в економіці профан". Що стало зрозуміло після прослуховування наради у Гончарука і чи відправлять його у відставку

Перша частина аудіо вже наробила багато шуму. Зокрема, чоловік з голосом, схожим на Гончарука, каже неоднозначні слова на адресу Володимира Зеленського. А саме, що у президента "примітивне розуміння економічних процесів".

Кабмін навіть змушений був випустити офіційну заяву, в якій повідомив, що інформація про відставку Гончарука, чутки про яку з’явилися після публікації аудіо, не відповідає дійсності.

Згодом з’явилася друга частина прослушки наради у прем’єр-міністра України Олексія Гончарука, де він каже, що у них "планів немає", владу звинуватять в тому, що вона "ухандохала економіку". Згадуються також довгоочікувані зимові премії, які керівництво країни якраз отримало.

Новини за темою: "Соросята ухандохали економіку": З’явилася друга частина прослушки наради у Гончарука

У "Слузі народу" сказали, що злита в Інтернет "розмова Гончарука" склеєна.

Loading...