live

Акція протесту у Дрогобичі: Активісти застерегли владу від узурпації інформпростору

Скріншот відео Акція протесту проти закону про медіа у Дрогобичі
загрузка...
загрузка...

Запровадження стандартів для новин – це цензура, кажуть активісти

У місті Дрогобич на Львівщині активісти вийшли на акцію протесту проти законопроєкту про медіа – люди виступають проти запровадження цензури у такий спосіб.

Про це в ефірі інформаційно-аналітичного проєкту "Чудова четвірка" на телеканалі ZIK під час включення повідомила кореспондентка Наталія Пиртик.

Вона розповіла, що у Львові, Самборі, а також у Дрогобичі громадяни вийшли на акції протесту, захищаючи своє право вільно висловлюватися.

Співорганізатор акції у Дрогобичі Василь Астахів заявив: "Активісти дрогобицького осередку ВО "Традиції і порядок" вийшли сьогодні на вулиці, щоб донести суспільству і застерегти владу від узурпації інформаційного простору України".

Активіст нагадав, що раніше міністр культури України Бородянський анонсував підготовку законопроєкту про запобігання дезінформації. У документі передбачено створення інституту так званих омбудсменів, які будуть контролювати весь інформаційний простір України. Василь Астахів зауважив, що запровадження стандартів для новин – це цензура, проте українське суспільство не дозволить, щоб йому закривали рот. Активіст обіцяє, що він та його однодумці пильно стежитимуть за ситуацією та готові вийти на більш масштабні акції протесту.

Новини за темою: Кузьмін: Законом про медіа влада хоче заборонити журналістам викривати корупцію і розграбування країни

Як повідомляли, наприкінці грудня 2019 року у Верховній Раді України зареєстровано проєкт закону про медіа № 2693.

Цього тижня, 13 січня, Комітет з питань інформаційної політики розглядав законопроєкт про медіа.

15 січня у низці українських міст люди вийшли на акції протесту проти запровадження цензури. Зокрема, протестували у Львові, а також в Одесі.

Loading...
Loading...
Loading...