Закон про працю підірве суспільство, – Тимошенко на засіданні Комітету

ZIK

Це кричущий закон, каже народна депутатка

У законопроєкті про працю вихолощуються практично всі елементи роботи профспілок на підприємствах.

Про це лідерка ВО "Батьківщина" Юлія Тимошенко заявила під час засідання парламентського Комітету з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів, яке транслював телеканал ZIK.

Юлія Тимошенко звернула увагу на те, що новим законопроєктом про працю скасовується низка норм щодо профспілок, до прикладу, профспілки не зможуть отримувати інформацію, не зможуть контролювати дотримання трудового законодавства та інше. А таких позицій Юлія Тимошенко нарахувала 33.

"Ними вихолощуються практично всі елементи роботи профспілок на підприємствах. Тому мені здається, що це настільки кричущий закон, що якщо ми хочемо сьогодні підірвати суспільство, то нам треба взяти його за основу", – заявила Юлія Тимошенко.

Новини за темою: Проти працівників і підприємців: Що криється за законопроєктом 2708 "Про працю"

Вона наголосила, що кожна зі статей законопроєкту, які подав уряд, нівелює певний напрямок захисту працівників.

"Питання у тому, чи готові ми зараз на таку авантюру піти?" – поставила риторичне питання присутнім на засіданні Комітету Тимошенко.

Нагадаємо, Верховна Рада опублікувала текст проєкту закону № 2708 про працю. Ініціатором законопроєкту є Кабінет міністрів України. У новому проєкті, зокрема, прописані додаткові підстави для звільнення.

Новини за темою: Проєкт закону "Про працю": Що може змінитись у трудових відносинах
Loading...