Якась зворушлива близькість: У "Слуги народу" запідозрили Гончарука у протекції високих зарплат підлеглим

Максим Бужанський

На думку народного депутата Бужанського, особливих успіхів у міністрів для преміювання не було

Народний депутат (фракція "Слуга народу") Максим Бужанський вважає, що міністри не змогли б отримати надвисокі заробітки до нового року без протекції прем'єр-міністра Олексія Гончарука. Про це він розповів журналістам у кулуарах парламенту, повідомляє PavlovskyNews.

"Якась зворушлива близькість із прем'єр-міністром мабуть існує. Ми ж не підозрюємо їх у тому, що у них є якісь успіхи в роботі. Я думаю, що вони дуже тупі, тому що, щоб намалювати собі премії без успіхів – треба бути відвертими ідіотами", - заявив нардеп.

Тим часом, як повідомлялося, глава Мін'юсту Денис Малюська пояснив, що високі премії йому потрібні через те, що він не зможе знайти собі роботу. Крім того, тепер чиновнику є про що поговорити з матір'ю.

Як повідомлялося, міністр культури України Володимир Бородянський та його заступники в грудні, в цілому, задекларували заробітної плати на суму 2 мільйони 70 тисяч гривень.

Раніше, 10 січня, стало відомо, що глава "Укрпошти" Ігор Смілянський буде отримувати на місяць майже 2 мільйони.

А 13 січня стало відомо, що топ-менеджмент "Нафтогазу" отримає премію в розмірі 1% від 2,9 мільярда доларів, які виплатить Україні російський "Газпром". Топ-менеджери отримають близько 29 мільйонів доларів або 700 млн гривень.

Loading...