В Україні від початку року 259 дітей постраждали від насильства

фото- з відкритих джерел

В Офісі генпрокурора розпочав роботу відділ протидії насильству щодо дітей

Від початку 2020 року за фактами насильства над дітьми, що спричинило їхню смерть, відкрито 259 кримінальних проваджень.

Про це  повідомляє пресслужба Офісу генерального прокурора України.

Зазначається, що в Офісі Генерального прокурора розпочав свою роботу відділ протидії насильству щодо дітей управління захисту прав дітей та протидії насильству. Новий підрозділ займатиметься захистом прав неповнолітніх, які стали жертвами насильства або свідками злочинів.

"Вже з початку 2020 року за фактами насильства над дітьми, що спричинило їх смерть, відкрито 259 кримінальних проваджень за умисне вбивство, де процесуальне керівництво здійснюється ювенальними прокурорами", - йдеться у повідомленні.

В Офісі генпрокурора навели приклад: 2 січня 2020 року у Волинської області у штучній водоймі знайдено мертвим 17-річного місцевого жителя, який був у розшуку як зниклий безвісти.

"Встановлено випадок самогубства учня Білгород-Дністровського аграрного технікуму, якого 1 січня 2020 року знайдено повішеним на території домогосподарства за місцем проживання. Також виявлено факт самогубства учня загальноосвітньої школи, якого 6 січня 2020 року знайдено повішеним у приміщенні приватної теплиці у селі Новосільське Ренійського району Одеської області", - додали правоохоронці.

Зокрема, жахливим є факт виявлення мертвою дев’ятимісячної дівчинки у селищі Краснореченське Кремінського району Луганської області. За висновком судово-медичної експертизи, її смерть сталася внаслідок виснаження організму через недоїдання.

Нагадаємо, 19 грудня В Офісі Генерального прокурора заявили, що з нового року запрацює спеціальний відділ протидії насильству по відношенню до неповнолітніх дітей

 

Loading...