У такій бідній країні, як Україна, не можна дозволяти гральний бізнес, – Загородній

Народний депутат України (фракція "Опозиційна платформа – За життя") Юрій Загородній

ZIK

"У провладній фракції йде боротьба за лобіювання грального бізнесу між декількома групами"

Законопроєкт про дозвіл на ведення грального бізнесу взагалі не варто розглядати, адже в такій бідній країні, як Україна, не це можна дозволяти.

Таку думку у кулуарах парламенту озвучив народний депутат України, партія "Опозиційна платформа – За життя" Юрій Загородній. Трансляцію вів телеканал ZIK.

Кореспондентка поцікавилась, чи підтримають все-таки у першому читанні депутати закон про легалізацію грального бізнесу, адже в кінці минулого року голосування провалилося. Юрій Загородній відповів, що "Опозиційна платформа – За життя" тоді не голосувала і зараз не збирається це робити.

"Цей законопроєкт взагалі не має розглядатися, не має виноситися на розгляд Верховної Ради, тому що у дуже бідній країні заробляти гроші на гральному бізнесі... Це затягує. Хто хоч раз спробував, того це буде затягувати і ці люди будуть виносити останнє з дому, щоб пограти. В бідній країні приймати закон про дозвіл грального бізнесу абсолютно не можна і це позиція нашої політичної сили", – сказав Загородній.

За його словами, він знає, що у провладній фракції йде боротьба за лобіювання цього законопроєкту між декількома групами, які в цьому зацікавлені, і які є придставниками цього бізнесу в Україні.

"За будь-яке порушення закону щодо грального бізнесу мають бути надзвичайно високі штрафи", – наголосив політик.

До слова, народна депутатка України, фракція "Опозиційна платформа – За життя" Наталія Королевська розповіла, що ніде в цивілізованому світі немає таких правил ведення грального бізнесу, які хочуть запропонувати в Україні. Такі непродумані дії призведуть до поширення лудоманії. 

Нагадаємо, у Кабміні зажадали від Верховної Ради швидшого розгляду законопроєкту про гральний бізнес.Loading...