live

В Індії 10-річний хлопчик покрився "лускою"

Daily Mail
загрузка...
загрузка...

Через рідкісну хворобу дитину назвали "людською змією"

В Індії шкіра десятирічного Джаганнатта покрита великими лусочками через рідкісну хворобу. Дитина не може нормально ходити.

Про це пише "Daily Mail".

Зазначається, що це сталося через невиліковне захворювання - ламелярний іхтіоз.

Хлопчику потрібно купатися щогодини та обмазувати себе зволожувальним кремом кілька разів на день, щоб заспокоїти свою болісну суху шкіру. 

Шкіра Джаганнатта постійно лущиться, оскільки вона суха. Це ще одне ускладнення його пластинчастого іхтіозу.

"Його шкіра стала настільки грубою, що дитині часто не вдається нормально ходити", - йдеться у повідомленні.

Батько Джаганнатта Прабхакар Прадхан, який працює на полях у рисовій галузі, не може дозволити собі витрати на лікування сина.

"У мене не вистачає грошей, щоб взяти його на лікування, і серце розривається, бачачи, як він щодня страждає від цієї проклятої хвороби", - сказав батько".

У ЗМІ додали що ламеллярний іхтіоз вражає одного на 200 000 людей і є одним з 20 видів іхтіозу. Іхтіоз викликається несправним геном, який може або прискорити, або уповільнити нормальну швидкість, з якою шкіра регенерує. 

Нагадаємо, у Китаї зафіксували спалах загадкової пневмонії. Станом на суботу, 4 січня, захворювання підтвердили у кількох десятків пацієнтів. ВООЗ взяла ситуацію під свій контроль. Втім медики досі не можуть встановити, що саме викликало хворобу.

Як повідомлялося раніше, всесвітня організація охорони здоров'я заявила, що спалах пневмонії в Китаї може бути пов'язаний з новим типом вірусу.

Loading...
Loading...
Loading...