live

Українці здобули перші нагороди ІІІ зимових Юнацьких Олімпійських ігор в Лозанні-2020

Портал noc-ukr.org Українські хлопці Денис Пасько та Володимир Трошкін – срібний і золотий медалісти хокейного турніру ІІІ зимових Юнацьких Олімпійських ігор-2020 в Лозанні
загрузка...
загрузка...

Українські хокеїсти Володимир Трошкін і Денис Пасько вибороли "золото" і "срібло" у складі команд "Green" та "Red"

В столиці ІІІ зимових Юнацьких Олімпійських ігор-2020 швейцарській Лозанні сьогодні, 15-го січня, юні представники хокею 3х3 розіграли медалі. Нагадаємо, в рамках дебютного турніру у форматі 3х3 команди складалися зі спортсменів з різних країн, повідомляє офіційний сайт Національного олімпійського комітету України.

Українські хлопці Володимир Трошкін у складі команди "Green", яка стала переможцем групового етапу, та Денис Пасько з "Red" впевнено пройшли попередній раунд змагань. Невипадково, саме "Green" та "Red" гарантували собі місце у фіналі, а наші хлопці – дві олімпійські медалі для України.

Сьогодні у фінальному двобої сильнішими були "зелені" й відповідно чемпіоном ІІІ зимових Юнацьких Олімпійських ігор-2020 став наш Володимир Трошкін, а звання віцечемпіона виборов Денис Пасько. Гра закінчилася з рахунком 10:4 на користь команди "Green".

Президент Національного олімпійського комітету України Сергій Бубка привітав юних спортсменів, наставника хлопців в Лозанні-2020 Андрія Дворника та Федерацію хокею України на чолі з Анатолієм Брезвіним з блискучим історичним звершенням, відзначивши справжній бійцівський характер хлопців й побажавши подальших олімпійських здобутків.

 

Loading...
Loading...
Loading...