live

У США обрали політиків, які представлятимуть сторону обвинувачення у справі про імпічмент Трампу

Фото з відкритих джерел Дональд Трамп під час звернення до американської нації,
загрузка...
загрузка...

Сторону захисту очолить адвокат Білого дому Пет Чиполлоне

Спікер Палати представників Конгресу США Ненсі Пелосі заявила, що вона сформувала сімку конгресменів, які будуть виступати на стороні обвинувачення у розгляді справи про імпічмент Трампу.

Про це вона написала на сторінці у Twitter.

За її словами, до сімки увійшли голова комітету з питань розвідки Адам Шифф, голова Комітету з питань судової влади Джеррі Надлер, Хакім Джефріс, Сильвія Гарсіа, Вал Демінгс, Зої Лофгрен та Джейсон Кроу.

Представники обвинувачення будуть наполягати на позиції, що Трамп зловживав владою, перешкоджав Конгресу і саме тому його мають усунути з посади.

Новини за темою: Пелосі: Американці чекають "справедливого розгляду" у справі про імпічмент Трампа

Відомо, що лідером сторони захисту буде адвокат Білого дому Пет Чиполлоне.

Незабаром Палата має проголосувати за резолюцію, яка спричинить передачу статей про імпічмент до Сенату.

Новини за темою: Імпічмент Трампу: У Сенаті хочуть прискорити процес розгляду

Нагадаємо, 25 вересня Державний департамент Сполучених Штатів Америки опублікував стенограму розмови президента України Володимира Зеленського та американського президента Дональда Трампа, внаслідок чого почалися слухання з імпічменту американського лідера. Мова йде про переговори президентів 25 липня.

В Білому домі заявили, що ні президент США Дональд Трамп, ні його адміністрація не будуть брати участь у слуханнях щодо імпічменту.

18 грудня Палата представників Сполучених Штатів Америки ухвалила рішення щодо імпічмента президенту Дональду Трампу за двома статтями звинувачень – у зловживанні владою та перешкоджання роботі Конгресу в розслідуванні цієї справи. 

Loading...
Loading...
Loading...