live

У Кабміні відмовилися від приватизації "Укргідроенерго", "Укренерго" та "Енергоатома"

Кабінет Міністрів України. Фото: Getty Images/Global Images Ukraine

У 135 об'єктів пропонується закріпити в держвласності 100%

Уряд України в середу розгляне доопрацьований законопроєкт про перелік об'єктів права держвласності, що не підлягають приватизації, який передбачає збереження за державою щонайменше 50%+1 акції "Укртрансгазу", "Укргазвидобування" та "Укртранснафти" і 100% "Укргідроенерго", "Укренерго" та "Енергоатома".

Про це повідомляє "Інтерфакс-Україна".

Згідно з пояснювальною запискою до документа, яку має агентство "Інтерфакс-Україна", після першого розгляду законопроєкту на засіданні Кабміну 27 грудня 2019 року відбулася погоджувальна нарада та засідання урядового комітету, за підсумками яких списки зазнали суттєвих змін.

Якщо в першому варіанті Мінекономіки допускало продаж до 50% в усіх об'єктах, то тепер їх кількість скорочено до 22, тоді як у 135 об'єктів пропонується закріпити в держвласності 100%.

Нагадаємо, раніше прем'єр-міністр України Олексій Гончарук заявив, що уряд за чотири місяці передав на приватизацію 530 державних підприємств

"За майже 4 місяці на приватизацію передано більше державних об'єктів, ніж за всі 28 років незалежності", - йдеться у повідомленні.

За словами Гончарука, такий крок дозволить залучити інвестиції в держпідприємства і збільшити заробітні плати їхнім працівникам.Loading...
Loading...
Loading...