live

Трудовий кодекс: Милованов заявив про збільшення розміру компенсації за звільнення

Тимофій Милованов
загрузка...
загрузка...

Тепер компенсація при звільненні становитиме розмір заробітної плати не за один-два місяці, а за два-чотири

Міністр розвитку економіки, торгівлі і сільського господарства України Тимофій Милованов заявив, що тепер працівники отримуватимуть більшу компенсацію за звільнення, ніж це було раніше.

Про це він сказав в ефірі телеканалу Україна 24.

За його словами, звільненому працівнику будуть платити компенсацію при звільненні у розмірі заробітної плати за два-чотири місяці, а не за один-два, тому що тепер враховуватимуть фактор пошуку роботи людиною, який у середньому триває близько 3,5 місяців.

Також у змінах до трудового законодавства при звільненні пропонується виплачувати особі, яка пропрацювала від одного року до п'яти років, - двомісячну заробітну плату.

"Сьогодні де-факто звільнити будь-кого можна дуже легко - через реорганізацію. Новий закон пропонує, що, незалежно від того, була реорганізація чи ні, роботодавець повинен виплатити компенсацію працівникові. Її розмір має залежати від того, скільки особа працювала. Якщо, наприклад, працювали п'ять років - за півроку, будь ласка, заплатіть зарплату. Якщо попрацювали 20 днів - ок, за місяць заплатіть, може - менше, щоб не зловживали", - зазначив Милованов.

Нагадаємо, раніше Милованов спростував міфи стосовно нового Трудового кодексу.

У Міжнародній конфедерації профспілок вважають, що проєкт закону про працю позбавить працівників захисту з боку профспілок.

Також Милованов вважає, що негативні заяви більшості міжнародних профспілок щодо нового законопроєкту про працю не мають конкретики і не відповідають дійсності.

Loading...
Loading...
Loading...