live

Сучасні самураї: У США чоловік попросив суд дозволити йому вирішити суперечку з дружиною "на мечах"

Американець таким чином хотів вирішити тривалий юридичний спір із колишньою дружиною та її адвокатом

з відкритих джерел Самурайський меч
загрузка...
загрузка...

У американському штаті Канзас чоловік звернувся до суду із проханням дозволити йому вступити у бій на мечах зі своєю колишньою дружиною та її адвокатом у судовому процесі, щоб таким чином врегулювати тривалий юридичний спір. Про це повідомляє The Guardian.

Згідно з повідомленням, 40-річний Девід Остром також подав клопотання до суду, щоб провести бій через 12 тижнів, оскільки йому потрібен час, аби підготувати японські самурайські мечі. У суді чоловік заявив, що його колишня дружина 38-річна Бріджет Остром зі штату Айова та її адвоката Метью Хадсон "законно знищили його".

Як зазначається, Остроми судяться щодо питань опіки над дітьми, їхнього відвідування, а також щодо сплати податку на нерухомість. Сам Девід Остром заявив, що суддя має повноваження дозволити сторонам "легально вирішувати їхні суперечки на полі бою", окрім цього  він зауважив, що судовий процес шляхом бою "ніколи не був заборонений і обмежений як право в цих штатах" .

"Я думаю, що я зустрів абсурд містера Хадсона з моїм власним абсурдом", - сказав Остром, додавши, що його колишня дружина може обрати Хадсона в якості її чемпіона.

Натомість у своїй юридичній відповіді Хадсон стверджував, що через те, що поєдинок може закінчитися смертю, "такі наслідки, ймовірно, переважають над питаннями податку на майно та опіки". Адвокат попросив суддю відхилити прохання про суд шляхом бою. 

Нагадаємо, у французькому місті Дакс суд дозволив птахам місцевого фермера крякати після того, як сусід чоловіка звинувачував качок у перевищенні рівня шуму і вимагав 3,5 тис. євро компенсації. 

 

 

Loading...
Loading...
Loading...