Соболєв обіцяє 2 млн грн за інформацію про замовника замаху на нього і вбивство його 3-річного сина

Проти депутата багато років ведеться кампанія з його дискредитації Інформатор

Справа про вбивство сина депутата була передана з київської поліції в Головне слідче управління Національної поліції

Депутат Київської обласної ради В'ячеслав Соболєв обіцяє 2 млн гривень винагороди за підтверджену інформацію про замовника замаху на нього і вбивства його 3-річного сина.

Про це він сказав на пресконференції, передають Українські Новини."Якщо хтось нам дасть інформацію, що підтверджує замовника, ми готові виплатити винагороду - 2 млн гривень", - сказав він.

Він також повідомив, що справа про вбивство його сина була передана з київської поліції в Головне слідче управління Національної поліції.

У свою чергу адвокат Соболєва повідомив, що в рамках розслідування справи необхідно перевірити можливу причетність до злочину судді Вищого госпсуду Артура Ємельянова, ексголови Вищого господарського суду Віктора Татькова.

Нагадаємо, увечері в неділю 1 грудня у центрі Києва сталася стрілянина. У перші кілька годин правоохоронці, що одразу прибули на місце події, не розкривали подробиць та імен жертв нападу. Однак пізніше стало відомо, що за кермом сидів бізнесмен та депутат Київської обласної ради В’ячеслав Соболєв, а на задньому сидінні – його трирічний син Сашко, який помер у "швидкій".

Правоохоронці затримали двох молодиків, яких підозрюють у вбивстві дитини 1 грудня у Києві під час нападу на авто депутата Київської обласної ради В’ячеслава Соболєва.

Голова Національної поліції Ігор Клименко заявив, що основні версії замаху на депутата Київської обласної ради В’ячеслава Соболєва, які зараз розглядає поліція, – це сімейно-побутові проблеми, фінансово-господарська діяльність, а також минула та теперішня професійна діяльність. 

Шевченківський районний суд Києва 4 грудня відправив під арешт на 2 місяці без права застави підозрюваного у вбивстві трирічного сина депутата Київської обласної ради В’ячеслава Соболєва Андрія Лаврегу.Loading...