"Слуги народу" хочуть у лютому розглянути закон про ринок землі

Засідання Верховної Ради України

КП в Україні

Скаржаться на понад 4 тисяч запропонованих до нього поправок

Верховна Рада може розглянути в другому читанні законопроєкт про введення в Україні ринку землі в лютому 2020 року.

Про це Радіо НВ повідомила заступниця голови фракції "Слуга народу" Євгенія Кравчук.

"Я можу сказати, коли це може розпочатися – у лютому. Я поки не бачу сигналів, що ми розглядатимемо земельну реформу цього тижня чи на якихось позачергових засіданнях", – розповіла нардеп.

Крім цього, Кравчук поскаржилася на "поправочний спам" щодо "земельного" законопроєкту через понад 4 тисяч запропонованих до нього поправок. За її словами, це робиться з метою "затягування часу".

Нагадаємо, у центрі Києва другий день поспіль продовжуються протести проти продажу землі. Під час чергового перекриття дороги, один з аграріїв постраждав.

14 січня, мітингувальники проти відкриття ринку землі відновили протести в урядовому кварталі та перекрили дороги, вимагаючи не допустити прийняття законопроєкту "Про обіг земель сільськогосподарського призначення". Напередодні активісти перекривали вулицю Грушевського, перехрестя вулиць Лаврській і Цитадельній, та вулиць Липської та Інститутської.

Нагадаємо, 13 листопада 2019 року парламент у першому читанні проголосував за законопроєкт № 2178-10, який передбачає скасування мораторію на продаж землі в Україні.

Президент Володимир Зеленський запропонував провести референдум щодо можливості продажу української землі іноземцям.

Спікер Верховної Ради Дмитро Разумков повідомляв, що всеукраїнський референдум про ринок землі може бути проведено раніше 2024 року, але після того, як закон про ринок землі буде ухвалено у другому читанні.

Перший заступник голови фракції "Слуга народу" Олександр Корнієнко заявив, що Верховна Рада цього пленарного тижня не розглядатиме в другому читанні законопроєкт №2178-10 "Про обіг земель сільськогосподарського призначення".

 Loading...