Пожежа в одеському коледжі: Завгоспу обрали запобіжний захід

ДСНС

Суд обрав запобіжний захід у вигляді домашнього арешту на строк 60 діб

Київський райсуд Одеси обрав запобіжний захід у вигляді домашнього арешту завідуючій господарством Одеського коледжу економіки, права та готельно-ресторанного бізнесу Тетяні Фомич, якій інкримінують службову недбалість, що призвела до тяжких наслідків.

Про це повідомляє пресслужба суду.

"За версією слідства, у 2014 році була проведена планова перевірка навчального закладу співробітниками ДСНС України в Одеській області, які склали акт про грубі порушення законодавства про пожежну безпеку та винесли припис про їх усунення. З документами ознайомили відповідальну особу за дотримання правил протипожежної безпеки – завідуючу господарством", – йдеться в повідомленні.

Однак завгосп, "будучи відповідальною особою за дотримання правил протипожежної безпеки та протипожежного стану приміщень коледжу, не вжила заходів щодо фактичного усунення наявних порушень і не забезпечила можливість безперешкодної евакуації учнів та персоналу в день трагедії" – 4 грудня 2015 року.

"Розглянувши клопотання прокурора, а також заслухавши доводи сторони захисту, слідчий суддя частково його задовольнив. Підозрюваній обрано запобіжний захід у вигляді домашнього арешту на строк 60 діб із забороною залишати місце проживання з 22 год. до 06 год", – повідомляє пресслужба суду.

Нагадаємо, 4 грудня в Одесі сталася пожежа на третьому поверсі будівлі, що на розі вулиць Пушкінська та Троїцька (відома як архітектурний пам’ятник "Прибутковий будинок Асвадурова"). Зокрема, займання сталося у приміщенні економічного коледжу, який там розміщено.

 Loading...