Під Одесою вчителька приватної школи побила дитину. Відео

Ілюстративне фото

dt.ua

Жінка напала на хлопчика біля школи і завдала декілька сильних ударів

Вчителька приватної школи в передмісті Одеси нібито вдарила учня в пах. Про це повідомляє "Уніан" з посиланням на матір потерпілого восьмирічного хлопчика - Наталю Гінкінову.

Жінка розповіла, що інцидент стався минулого тижня в школі "Інтерактив" (район Крижанівки). За словами матері, під час уроку її син попросився в туалет, але вчителька не дозволила, і після другої відмови він вийшов без дозволу. 

Пізніше на вулиці вчителька побила хлопчика. Те, що сталося, зафіксувала камера зовнішнього відеоспостереження. 

Відеозапис мати оприлюднила у Facebook. Вона зазначає, що "Інтерактив" вважається елітною школою, у класі - восьмеро осіб, з дітьми працюють також психологи, які розповідають, що насильство - це погано. Вартість навчання становить близько дев'яти тисяч гривень на місяць, також необхідно зробити вступний внесок і доплачувати за факультативи.

За її словами, медики діагностували у дитини забій паху. У той же час, коли вона звернулася до керівництва школи, їй заявили, що "нічого страшного не сталося", а згадана вчителька більше в цьому навчальному закладі не працює.

У мерії Одеси повідомили, що зазначена школа перебуває у віданні обласного департаменту освіти. У Головному управлінні Нацполіції в Одеській області інцидент поки не коментують.

Нагадаємо, раніше у Білій Церкві жінка продавала школярам наркотики.

Loading...