Під Одеською мерією почалися мітинги через законопроєкт про медіа, люди проти цензури

NewsOne

Протестувальники переконані, що пропонований закон про медіа сильно вплине на свободу ЗМІ в Україні

Під стінами Одеської облдержадміністрації проходять акції протесту проти законопроєкту про медіа, повідомила кореспондент NEWSONE Тетяна Бажинар.

За її словами, одесити дуже ретельно стежать за всім, що відбувається в кулуарах Верховної Ради та сесійній залі. Людей вкрай обурив законопроєкт про цензуру.

Учасник мітингу, громадський активіст Ілля Попков пояснив, що вийшов на протест через можливе введення цензури.

"Тому що це (закон про медіа – ред.) прямо суперечить Конституції, яка закріплює статус нашої держави як правової і соціальної. Цензуру нашою Конституцією теж заборонено, і її введення в будь-якому вигляді не може сприйматися нашою організацією "Традиції і порядок", - зазначив він.

Активіст вважає, що закон про медіа сильно вплине на свободу ЗМІ. Оскільки саме вплив держави через обмудсменів - це пряма загроза свободі преси.

Попков підкреслив, що в разі прийняття законопроєкту про ЗМІ буде далі виходити на протести, щоб звернути увагу громадськості до цієї проблеми.

Нагадаємо, раніше народний депутат України від фракції "Опозиційна платформа – За життя" Ренат Кузьмін заявляв, що закон про медіа передбачає створення чорних списків осіб, які, на думку Нацради, не мають права бути присутніми в медійному просторі.

Як повідомляли, наприкінці грудня 2019 року у Верховній Раді України зареєстровано проєкт Закону про медіа № 2693.

13 січня Комітет з питань інформаційної політики розглядав законопроєкт про медіа.Loading...