live

Опубліковано закон про кримінальну відповідальність за кнопкодавство

Верховна Рада
загрузка...
загрузка...

Закон набуває чинності наступного дня після його опублікування

У парламентському виданні "Голос України" опубліковано Закон "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо забезпечення особистого голосування народними депутатами України". Про це йдеться у випуску видання від 15 січня.

Законом пропонується встановити кримінальну відповідальність за здійснення народним депутатом України будь-яким способом голосування на засіданні Верховної Ради України замість іншого народного депутата України (неособисте голосування).

Таке діяння каратиметься штрафом від трьох тисяч до п'яти тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, тобто до 85 тис. грн.

Відповідно до статті 216 Кримінального процесуального кодексу України досудове розслідування таких кримінальних правопорушень здійснюватимуть слідчі органів Державного бюро розслідувань.

Закон набирає чинності з дня, наступного за днем його опублікування.

Нагадаємо, зазначений законопроєкт було зареєстровано у Верховній Раді 17 вересня. Народні депутати ухвалили його в цілому 19 грудня. За це проголосував 261 парламентар. Голова Верховної Ради Дмитро Разумков підписав документ 27 грудня. Президент України Володимир Зеленський погодив документ 13 січня.

Loading...
Loading...
Loading...