live

"Опозиційна платформа – За життя" ніколи не допустить легалізації грального бізнесу, – Кива

Ілля Кива. Фото Ратинський В'ячеслав / УНІАН

"Ігроманія – це хвороба, яку треба лікувати, а не легалізувати"

"Опозиційна платформа – За життя" буде стояти на основах моралі, державності і здорового глузду, і завжди буде боротись проти легалізації грального бізнесу.

Про це на брифінгу заявив народний депутат України, фракція "Опозиційна платформа – За життя" Ілля Кива. Трансляцію вів телеканал ZIK.

"Сьогодні вже, мабуть, ні для кого не секрет в нашій країні, що до влади дорвались шарлатани, аферисти, нездарі, неуки, любителі ЛГБТ спільнот, дії яких сьогодні наносять непоправну шкоду не тільки економіці, а і моралі нашого суспільства, виховному процесу. Коли сьогодні легалізуються пороки на найвищому законодавчому рівні, пороки, з якими потрібно боротися, і які треба лікувати. І виставляється це все сьогодні, як вище економічне досягнення, як економічне чудо", – зазначив політик.

За його словами, ігроманія – це хвороба, яку треба лікувати, а не легалізувати і підносити, як вихід із ситуації, яка склалася.

"Проституція, наркотики – це все те, що сьогодні теперішня влада намагається впровадити на законодавчому рівні всередині нашого суспільства, всередині нашої країни. Це падіння моралі, це розкладання нації, це все, з чим прийшли ось ці зелені, "зелена чума" сьогодні панує у владі і знищує нашу країну. Тому "Опозиційна платформа – За життя" буде стояти на основах моралі, державності і здорового глузду, ми будемо боротись проти схожих законопроєктів. Ми ніколи не дозволимо, щоб схожі ініціативи були допущені і легалізовані. Легалізація пороків – це злочин перед своїм народом", – наголосив Ілля Кива.

До слова, народна депутатка України, фракція "Опозиційна платформа – За життя" Наталія Королевська розповіла, що ніде в цивілізованому світі немає таких правил ведення грального бізнесу, які хочуть запропонувати в Україні. Такі непродумані дії призведуть до поширення лудоманії. 

Нагадаємо, у Кабміні зажадали від Верховної Ради швидшого розгляду законопроєкту про гральний бізнес.Loading...
Loading...
Loading...