"Опозиційна платформа – За життя" домовилась про створення робочої групи, – Рабінович про ринок землі

Вадим Рабінович

"Єдина перешкода на шляху до продажу землі – це партія "Опозиційна платформа – За життя"

Партія "Опозиційна платформа – За життя" домовилась з провладною партією "Слуга нарду" створити робочу групу для розгляду законопроєкту про ринок землі.

Про це у кулуарах парламенту заявив народний депутат України, співголова партії "Опозиційна платформа – За життя" Вадим Рабінович. Трансляцію вів телеканал ZIK.

"Всі визнали, що єдина перешкода на шляху до продажу землі для них – це партія "Опозиційна платформа – За життя", тому я так зрозумів, що з іншими у них є якесь розуміння в цьому питанні, з нами, звісно, що ні. Тому домовились створити робочу групу, яка буде працювати в неділю і понеділок, тому що в інші дні працює Рада, в яку увійдуть представники тільки двох фракцій: нашої і "Слуги народу". Де ми спробуємо ще раз пояснити, що можна і що не можна, які законодавчі перешкоди до цього. Вони погодились", – зазначив Рабінович.

Політик наголосив, що з цього випливає, що партія "Опозиційна платформа – За життя" є єдиною перешкодою для влади, і саме завдяки наполегливій її роботі, українська земля ще не продана.

"Зрозуміло тепер, що для них ми єдина перешкода. І щоб всі зрозуміли поки що землю не продали, тому що тут ми, слава богу, є. Це для мене дуже важливо... Що буде в понеділок і неділю я вам сказати не можу, але ми всі вистояли можливість ту, що не буде внесено беззаконно це зараз в зал, що не буде такого огульного головування, яке вони планували, без розгляду правок", – сказав народний обранець.

До слова,  голова політради партії "Опозиційна платформа – За життя", народний депутат Віктор Медведчук заявив, що влада в особі партії "Слуга народу" відкрила лазівку для продажу сільгоспземель у порушення Конституції та законодавства України.

Як повідомлялось раніше, Верховна Рада під крики "ганьба" ухвалила у першому читанні скандальний законопроєкт про запровадження ринку землі.

Голова аграрного комітету Микола Сольський заявляв, що до другого читання до документа надійшло понад дві тисячі правок. Згодом виявилося, що частину з них виключили. Через це сталося непорозуміння на попередньому засіданні комітету.

У п'ятницю, 3 січня, було опубліковано текст законопроєкту про ринок землі до другого читання.

Увесь цей час проходили акції протесту аграріїв. Сьогодні люди також протестують під будівлею парламенту проти продажу землі.

Loading...