live

Милованов заявив, що не знає, яку зарплату отримав в грудні

Тимофій Милованов
загрузка...
загрузка...

Міністр також не зміг відповісти, скільки разів на місяць отримує зарплату

Міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Тимофій Милованов сказав, що не знає, яку зарплату отримав за грудень. Про це він заявив в ефірі програми "HARD з Влащенко" на телеканалі ZIK.

На запитання, яку зарплату отримав Милованов в останні місяці, наприклад, у грудні, він відповів, що не знає.

Водночас на зауваження про те, як він не знає своєї зарплати, невже не отримує її, Милованов відповів: "Отримую. Я дивився, здається, у кінці жовтня, я тоді опублікував всю зарплатню, яку я… просто карточку свою…Я не знаю, чесно, я не знаю. Я подивлюся і скажу".

Також відповідаючи на запитання про те, скільки разів на місяць Милованов отримує зарплату, міністр сказав: "Це теж неправильно, кілька разів платежі ідуть… так мені потрібно рахувати, бо прийдуть то 4 тисячі гривень, то 18, то 43. В один місяць приходить багато, в інший місяць може нічого не прийти".

Раніше стало відомо, що топ-чиновники країни отримали в грудні значні премії та надбавки до основних окладів. До прикладу, міністр культури України Володимир Бородянський та його заступники в грудні, в цілому, задекларували заробітної плати на суму 2 мільйони 70 тисяч гривень.

До цього з'ясувалося, що глава "Укрпошти" Ігор Смілянський буде отримувати на місяць майже 2 мільйони.

Тепер в Раді очікують звіту від Кабінету міністрів з цього приводу.

Loading...
Loading...
Loading...