live

Милованов про виплати керівництву "Нафтогазу": У контрактах було допущено велику помилку

Тимофій Милованов. Фото НВ
загрузка...
загрузка...

Він переконаний, що контракт слід переписати таким чином, щоб була максимальна сума, яку можна виплачувати бонусами

Міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства Тимофій Милованов вважає, що у частині контракту, де мова йде про виплату премій керівництву "Нафтогазу", є помилка і її слід виправити.

Про це він сказав в ефірі програми "HARD з Влащенко", яку транслював телеканал ZIK.

"Моє ставлення до цього контракту, до 1% бонусу, що тут було допущено велику помилку. Такі контракти, як правило, у західних компаніях, у розвинених країнах обмежуються згори. Вони кажуть – не менше 1%, не менше такої суми, якщо все добре, але не більше якоїсь. Тобто ви набираєте 1%, а потім у вас все, більше якоїсь суми ви вже не можете", - зазначив міністр.

Новини за темою: Милованов заявив, що лікарі йому заборонили спілкуватися з людьми

На його думку, враховуючи це, контракт слід переписати таким чином, щоб існувала максимальна сума, яку можна виплачувати бонусами.

"Це велика проблема сьогодні і політична, і фінансова. Тому що так неправильно, на мою думку. Потрібно цей контракт переписати таким чином, щоб була максимальна сума, яку можна виплачувати бонусами, як це робиться в інших країнах", - додав він.

У той же час Милованов заявив, що хтось має незалежно оцінювати суму виплат, адже є ймовірність, що можна було б заробити більше або навпаки менше.

"Ви праві, що потрібно рахувати правильно – скільки реальний ефект змін. Чистий. Не тільки позитивну суму, а те, що могли би заробити, так? Може, ми могли би більше заробити? Може, менше, і це хтось має незалежно оцінювати", - сказав міністр.

Новини за темою: Міністр культури Бородянський розповів, чому у грудні він отримав 112 тис. гривень

Нагадаємо, раніше Тимофій Милованов заявив, що він хотів би платити людям, яких бере на роботу, близько 120 тис гривень на руки.

Також Милованов сказав, що не знає, яку зарплату отримав в грудні.

Loading...
Loading...
Loading...