live

Міністр Милованов став на захист "космічних" зарплат і премій топ-посадовців

Тимофій Милованов. Фото kmu.gov.ua
загрузка...
загрузка...

На його думку, високі зарплати дозволяють залучити фахівців високого рівня

Міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства Тимофій Милованов заявив, що він хотів би платити людям, яких бере на роботу, близько 120 тис гривень на руки.

Про це він сказав в ефірі програми "HARD з Влащенко" на телеканалі ZIK.

"Я з вами погоджуюся, що насправді зарплати заступників міністрів мають бути, ну, от ви сказали, 100 тисяч гривень. Я би сказав: те, що мені дозволяє ринок брати людей, я би хотів, щоб вони отримували 120 тисяч гривень на руки. Це мені дозволяє залучити фахівців високого рівня. На жаль, інколи буває небагато таких фахівців в країні. Наприклад, коли робиться макроекономічний прогноз, таких людей, може 5 в країні", - зазначив міністр.

Новини за темою: Міністр культури Бородянський розповів, чому у грудні він отримав 112 тис. гривень

За його словами, він запрошував на роботу фахівців високого рівня, які отримують велику зарплатню, і вони погоджувалися за умови, що нова зарплата не буде у 10 разів меншою, за ту, що вони мають.

"Я багатьох з них запрошував, але вони отримують значно більші гроші, але всі погодилися, що, якщо там буде щось такого рівня, що вони можуть пояснити сім’ї, дітям, що це не у 10 разів менше, не у 5, а хоч там у половину, то тоді вони підуть", - додав Милованов.

Також він зауважив, що не можна бути багатими в бідній країні на гроші платників податків.

Новини за темою: Малюська про високі зарплати чиновників: Тепер я можу спокійно поговорити з мамою

"Не можна бути багатими в бідній країні. Не можна побудувати собі одному щастя. Навіть, якби людина була дуже висококваліфікована і скільки на ринку вона не заробляла б. Тому що хочеш на ринку – заробляй на ринку, а в державі – це інше, це гроші платників податків", - підкреслив міністр.

Раніше стало відомо, що топ-чиновники країни отримали в грудні значні премії та надбавки до основних окладів. До прикладу, міністр культури України Володимир Бородянський та його заступники в грудні, в цілому, задекларували заробітної плати на суму 2 мільйони 70 тисяч гривень.

До цього з'ясувалося, що глава "Укрпошти" Ігор Смілянський буде отримувати на місяць майже 2 мільйони.

Тепер в Раді очікують звіту від Кабінету міністрів з цього приводу.

Loading...
Loading...
Loading...