Меган Маркл покинула Королівство через панічні атаки, - ЗМІ

Принц Гаррі та Меган Маркл

Герцогиня Сассекська не планує повертатися до Британії

Дружина британського принца Гаррі Меган Маркл, яка полетіла до Канади, не думає повертатися до Великої Британії, адже вона почувала себе там нещасною. Про це повідомляє Daily Mail.

Як зазначається, таке рішення про переїзд підтримала мама Меган - Доріа Реглан.

"Вона сильно переживала за Меган і радіє, що її донька ставить своє психічне здоров'я на перше місце", - повідомила виданню інсайдер.

Також подруга герцогині зазначила, що після народження сина Арчі у Меган з’явилися певні проблеми, які поступово посилювалися. За словами подруги, дружина Гаррі "була нещасною у Великій Британії". Окрім цього, у Меган порушився сон, що стало причиною виникнення її панічних атак та страху щодо свого майбутнього.

У зв’язку з цим, Меган одразу полетіла до Канади. За словами подруги, герцогиня спланувала свої дії, щоб "врешті покинути Велику Британію і побудувати свою власну імперію разом з Гаррі".

До слова, у виданні зазначають, що невдовзі принц Гаррі планує відлетіти до Меган у Канаду. Проте, коли подружжя повернеться у Велику Британію, не повідомляться.

Нагадаємо, нещодавно королева Великої Британії Єлизавета ІІ погодилася на "перехідний період", під час якого герцог і герцогиня Сассекські проведуть час у Канаді та Великобританії.

Loading...