Кореспондентка ZIKу: Напади на журналістів будуть, поки правоохоронці не почнуть ефективно на них реагувати

Кореспондентка телеканалу ZIK Алла Жизневська ZIK

Алла Жизневська наголосила на необхідності реакції на такі випадки

Випадки нападів на представників засобів масової інформації відбуватимуться доти, поки правоохоронці не почнуть ефективно на них реагувати.

Про це в ефірі інформаційно-аналітичного проєкту "Чудова четвірка" на телеканалі ZIK під час включення заявила кореспондентка телеканалу ZIK Алла Жизневська.

Кореспондентка розповіла про перебіг засідання парламентського комітету з питань свободи слова, під час якого у неї була можливість у присутності парламентарів, заступника міністра внутрішніх справ України, представників НАБУ та колег з інших ЗМІ розповісти про факти тиску, фізичного насильства та перешкоджання професійній діяльності.

Додамо, що сьогоднішнє засідання комітету було присвячене проблемі нападів на представників ЗМІ в Україні.

Алла Жизневська зауважила, що на засіданні дійшли до думки, що в українському суспільстві неспокійно, проте випадки нападів на журналістів відбуватимуться доти, поки правоохоронці не почнуть ефективно реагувати на такі ситуації.

"Наразі ми спостерігаємо, що, дійсно, ситуація трохи змінилася після цього нападу. Ми побачили, що є реакція, що вже є вирок суду, коли обрали запобіжний захід одному з нападників", – зауважила Алла Жизневська та додала, що на засіданні Комітету пообіцяли вжити превентивних заходів щодо правоохоронців, які бездіяли, коли відбувалися напади на журналістів.

Новини за темою: Глузман про тиск на свободу слова в Україні: Це дурість влади

Нагадаємо, під Апеляційним судом Києва "група підтримки" Кузьменко чинила тиск на журналістку ZIKу.

Як повідомляли, під час засідання круглого столу в Національній спілці журналістів України, де обговорювали журналістську несолідарність після нападів на працівників ЗМІ біля Апеляційного суду в Києві, де розглядали справу про вбивство Павла Шеремета, наголосили на тому, що в Україні залишається високий рівень небезпеки і атак на журналістів.

Як повідомляли, кореспондентка ZIKу на засіданні комітету ВРУ заявила про тиск і насильство.

Loading...